Jump to content
Българският форум за музиканти

Някой да е чувал за марката "Lag" ?


DeanIvanov

Recommended Posts

Някой да е чувал за марката Lag? Ще си купувам китара на стойност 289 Лева,преди да ми кажете ,че няма смисъл лично отидох в магазина в София който е на хладилника и свирих 30-40 мин различни стилове и звука много ми харесва,с нея ще си взимам и 15 Watta усилвател на цена 300 лева,за него важи същият въпрос. Има жак за слушалки ,има 2 канала и няколко ефектна,води се най-евтин.Мерси предварително за мненията!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вносители на Lag са Форте мюзик.

Магазинът им в София е на ул. Оборище 38 А

 

 

http://www.fortebg.com/bg/home.html

 

http://www.muzikalen.bg/bg/home.html

 

Писано е за Lag тук във форума:

 

http://forum.muzikant.org/topic/27324-eaeai-ieneeoaa-ca-eeoadheoaa-lag/

 

 

Лично аз съм фен на тази марка, но на по-старото им френско производство от 90-те години.

Редактирано от DILETANT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааа, чувал съм за тази марка. И за други марки съм чувал, ама тази е добра - даже е средна хубост, ама на тази стойност от 289лв. не съм много сигурен! Виж с кубето "15 Watta" работата е друга - и него съм го чувал. Ама тва с "двата канала и жака за слушалки" е направо убиец! А пък, че се води "най-евтин" е най-голямото му достойнство...

 

Брат виж, задай си въпросите правилно! Иначе ти желая успех в различните стилове! Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моятa е тaкaвa.Не е лошa китaрaтa.Гледaи зa читaво копие че нa мен ми нaбутaхa един шрот в мaгaзинa.Зa тия пaри имa хубaви Cort .Поздрaви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега, нали си я пробвал, как да ти дадем съвети, като повечето от нас не са пробвали точно тази китара/усилвател(за които дори не казваш и модел). 

 

Искам мнение за една китара за xxx лева и един усилвател за xxx лева, дето е червен и е за 220 волта. Преди да ми кажете, че няма смисъл, искам да кажа, че бях там и свирих 183 часа на тях. Дайте мнения.

 

Е как да ти дадем мнение на базата на такъв въпрос?

Очаква се по цената да ти дадем съвет дали звучи добре ли?

Добре, ето моето мнение, базирано на цената.

Китарата и кубето ще сирят по-добре от нищо, но ще бъдат осезаемо по-зле от китара за 600 и куме за 800, много по-зле от китара за 1000-1200 и кубе за 1500, и изключително зле, в сравнение с китара примерно за 3500-5000 и кубе/усилвател за толкова.

Това мисля, напълно добре отговаря на така зададените от тебе въпроси.

Остава само да си избереш китарата да няма дефекти и проблеми, и получаваш нисък клас китара и кубе за начинаещи, на обща цена малко под 600 лева.

Та-дааа!

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, имам LAG и съм много доволен, но е от доста по-висок клас. Когато пробвах по-евтините модели не ми харесаха особено.

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е от френските серии не се замисляй, качеството е доказано. Ако е от китайските оглеждай внимателно, пробвай възможно повече инструменти и ако звучи изравнено може да купуваш. Макар че тая работа със съвети не става. За сетен път ще река - отиди с някой, който свири от доста години и то на акустични инструменти /има значение, аз лично не бих си предложил услугите при избор на електрическа китара/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да доложа ,че пробвах Lag T66D за 290 камъка и бе учудващо добра.

http://www.youtube.com/watch?v=x9pXADvQxuM

Красива,удобна,държи строй,не фалшивее по високите прагове,няма биене(модулация) при свободни струни и при акорди.Не знам дали беше читава бройка или всички са така добре изработени.Все пак е добре да се пробва и да се подбере достатъчно добър екземпляр. :coolp:

Редактирано от jorog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм пробвал няколко класически и уестърн модели и всичките ми харесаха много. :coolp:

Електричките не толкова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.