Jump to content
Българският форум за музиканти

Ток!


Recommended Posts

Мен ток ме е удрял от китарата и то по много тап начин. Значи първия ми амп за китарата беше лампов, а висикото го взимах направо с едни грец от мрежата такаааа.. Попринцип както и да включвах щепсела в контакта не биеше но при определено положение в стаята се получаваше този неприятен ефект, а именно под касите на вратите. А за устройство за защита може да послужи и един траф 1:1 и ако се навие както трябва няма да внася смущения :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

313724.jpg

 

Ей тва нещо струва 50$, и като за парите си върши такава работа че не е истина... най продаваната безжична система в момента - това е факт ;) Не е ПРО но върши работа.

Аз поръчах 4 броя Очаквам да ги донесът . :blink:;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бие си и още как.... ама се свиква... въпреки че е ужасно неприятно... дори човек го хваща параноята... и гледа да не се докосва до нищо. Истината според мен пичове е заземяването.... което при ламповите стъпала е просто задължително....от една страна няма шумове ... от друга не те мори тока като се докоснеш до инструмента на другарчето.... Те така....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истината според мен пичове е заземяването.... което при ламповите стъпала е просто задължително...

:bravo::ph34r: прав си!

но не на всички сцени контактите са заземени

РЕШЕНИЕ: носиш си 30м жица с 1м метална пръчка накрая, намираш най близката градинка или място, където има пръс и забиваш пръчката дълбоко

Редактирано от Overdrive
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Връзавай за тръбите в кенефа. :P Лошо само че много модерни ПВЦ инсталации се навъдиха... :bravo:

 

Освн т'ва си викам някой да не е, като вълка от "Ну, Погоди!!!", мушнал кабелчЕто в контаката :)

Редактирано от RockoBG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.