Jump to content
Българският форум за музиканти

Добър лютиер в България?


DamianMihaylov

Recommended Posts

Ще ми кажете ли, ако някой знае най-добрия, или просто много добър лютиер в България? Че съм планирал да ми обработи една китара, а не знам при кого точно да отида... :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Линк

О
станалото оставям на теб. Преценявай сам дали е добър !
 

П.С.   Прегледай цялата тема


Поздрави ! 

Пешо 

Редактирано от agrogrind
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Най-добър" във всичко надали има - тук във форума има предостатъчно хора, разбиращи добре от занаята - били те специализирани в производството, поддръжката на електрически, или акустични китари, или пък други инструменти. Можеш да намериш инфо за тях като просто търсиш думата лютиери.

Редактирано от 7thString
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако уточниш за каква китара става дума ще бъде по-лесно.

Ако е електрическа:
http://dikaguitars.com

http://www.kdbasses.com

 

За класическа или акустична са други специалистите. 

Редактирано от разбойник
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи за какво ти трябва. Ако е за електроника, сетъп, левелинг, смяна на прагчета или други подобни ремонти и си от София, аз или някой от другите софийски  колеги, можем да ти свършим работа. Ако става въпрос за счупване или някакви по-особени изисквания, по-добре да се обърнеш към тези, които изработват инструменти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Благодаря на всички! Нямам проблем с китарата, просто искам да ми бъде подобрена, изпилване на прагчета, смяна на адаптери и т.н. Отговорите бяха полезни! Ще се свържа с конкретните, които ми предложихте! Мерси! :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.