Jump to content
Българският форум за музиканти

Ремонт delay на Boss - София


Recommended Posts

Здравейте,

Търся сервиз или майстор, който да ми ремонтира един delay на Boss, мисля, че нещо е изгоряло, заради ползване с кофти захранване. Става дума за София. Знам за сервиза на Dynacord (ефектът е купен от тях), но търся и алтернативни варианти. Можете ли да препоръчате някой?

Благодаря предварително!

Редактирано от shupret
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Niki Fena!


Не е от София, но е много добър! Пиши му лично съобщение. Работи безупречно!

Редактирано от buy&sell
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК, мерси! Питам къде се намира, защото не ми се ще да пращам ефекта по куриер, не за друго.

Редактирано от shupret
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ти го погледна. В София/люлин съм. Подробности - на ЛС.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евтиното излиза скъпо ;)

 

В смисъл? ;)

Ако причината за повредата е пренапрежение, има няколко варианта. Някои от тях се ремонтират със смяна евтини компоненти.

Най-лошото, което може да се е случило е, да е изгодяля BBD интегралната схема или нейния Clock, но не вярвам да е това.

При всички положения - тия ефекти(не се епоменава модел, предполагам, става дума за аналогов дилей) не са чак толкова сложни и диагностиката им е праволинейна. Aко е от DD-сериите, и там вероятно няма кой-знае каква мистика.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евтиното излиза скъпо ;)

 

В смисъл? ;)

 

 

Просто исках да кажа, че по-добре да отиде при някой, за когото се знае, че работи читаво. Нищо повече :) Предполагам и ти можеш да помогнеш. Аз си дадох мнение за човек от когото съм доволен.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, всичко е ОК, просто имам предвид, че не всички ремонти са особено скъпи, дори ако ги прави точният човек :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не цели да покаже, че ремонтите са безумно евтини де, просто между евтино и скъпо, има една графа "нормално - приемливо и за двете страни". В най-евтиното е ясно, че влизат начинаещите ентусиасти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат, идеята ми беше само, че момчето каза, че не му се дават пари за куриер, исках да си кажа от опит, че е по-добре да не си ги пести тия пари, за да иде при някой, който "уж" ще го оправи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

shupret, имаш предложение за района на София, какво още се мотаеш?

 Евтим е квалифициран да го погледне, пък ако има някакъв специфичен проблем извън неговите възможности, има и кого да пита в background режим... не е като да няма  :thumbs_up:

Така, че действай докато не се е разкандардисал  :ok:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.