Jump to content
Българският форум за музиканти

Кой с кво свири


JEMer

Recommended Posts

Factor SIL 51

Zoom Player 3000

D'Larios 15-20W

 

jFog deSperado я препоръчай някой наистина добър софтуерен дистер, не от тия дето само наподобяват тва дето Джими Хендрикс му е викал дистер :)

Темата е разтеглива като локум.Но с неколко думи...Има много но всичките които съм пробвал са в гъзъ нищо не става от тях....за Мак машини май е много по добре но за Интел нещата са плачевни.след много опити и изхабени нерви се убедих че е нужен истински Дист другото е ташак.ако искаш може и да ви постна нещо но е ташак.Най накрая останах с една програмка която беше в пакета на Креатив Лабс това е най доброто за момента което съ пробвал....очаквам до няколко седмици да пазарувам един амп и да се свърщат мъките ми

http://www.v-amp.com//X-V-AMP/X-V-AMP_big.jpg '- ей това е хубавеца и неструва много в България предполагам че няма да е по вече от 150 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 163
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ух, и аз съм със слаб сет-ъп, ама карай:

(Чак другия месец ще ставам пълнолетен и едва от по-малко от 2 години свиря, тъй че да ми е простено :) )

Syshtoto pri men samo deto ne mi se mqrkat 1000$ ehehe

ami az nito imam kilometrazhen spisyk s tehnika i instrumenti nito sa jacksoni ( :love: ) nito Ibanez ( :love: ) nito imam mesa/boogie triple rectifier no zwuka kojto izkarwam ot tqh mi e dostaty4en

stagg_i300.jpg

Stagg I-300

behringer_gm110_987345.jpg

Behringer GM110

novi4ki..i wse pak kato 4uq lampowite usilwateli po zapisite :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ето ме и мен :-)

 

Ibanez RG370 BMW

Korg AX100G

Earth Sound Research - 80 W

 

Сега съм си заплюл един 7 струнен Washburn за 200$ ама няма кой да ми го внесе от щатите :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ей това е бомба! А колкото до ефектите от компютри... аз имам много малък опит с такива. Веднъж бяхме се сбрали у един приятел и се гаврехме с една такава програмка. С машина 128рам 800мегахерца, се получи следното - удря се струната и след 1сек. се чува звука... обаче поне беше с ефекта :o .

Аз имах впредвид някаква програма, с която да мога да ЗАПИСВАМ - да записвам да наслагвам, да режа пасажи, такава искам да кажа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Virgin_Steel, я кажи Шоумастерката добра ли е?? Много ми е интересно щото мислех такава да си зимам по едно време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Angermeans и аз свиря с DitiTech RP100A и съм склонен да кажа, че за цената си е определено добър процесор. Скоро време ще си взимам оня новия, дето прилича на подвижно студио :o Остават ми още 400-500$ да събера :) .. нищо работа :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз го взех за 130лв и да, заслужаваше си парите :o

 

Само дето какво да ти кажа... "MADE IN CHINA" :evil:

Десният ми footswitch от време на време прекъсва/засича (което прави целият процесор не от най-надеждните за концерти). Отворихме го и видяхме проблема - слава богу, оказа се, че няма техническа повреда, а механична. Платката е съвсем лекичко извита нагоре в дясната част и затова не прави пълен контакт. Погледнах и какво да видя - в крайните ъгли на платката (откъм footswitch-овете) имаше направени дупки за болтове, но пък от друга страна, някой явно не се е сетил да сложи и такива издигнати от пластмасата, за да се захване с болт :) Китайска им работа...

 

Та сега трябва да мисля следващия път като го отворим какво мога да сложа за да подпира и контакта да е пълен...

 

 

И аз искам да си взема DigiTech GNX-4 (Който е правен в Тайван, на тайванците им имам повече доверие ;) ), но ще е чак след година-две (на първо време ми трябва нова китара).

Пък и този GNX-4 струва доста (около 600$ в Щатите, значи тук ще ми е поне към 660-670$)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китари:

Jackson PS2, Ibanez RG320, акустична Кремона

 

Ефекти и дистери:

zoom GFX-4, V-amp, DOD FX-86 Death Metal, Technics 7-band EQ,

 

Кубета:

Marshall Valvestate 8080 80W, Marshall MG-10

 

P.S. в all.bg ника ми е Rectifier

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mityata - Ей Мите, заеби го ти Ибанеца, защо не се похвали с Hohner-a ? :(

 

Аз след него друга акустична китара не искам и да докосвам ! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като този Hohner има само още 2 в света и на единият от тях е свирил Джими Пейдж на единственият изцяло акустичен концерт на Led Zeppelin

 

Не знам има ли смисъл още нещо да добавям :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.