Jump to content
Българският форум за музиканти

Кой с кво свири


JEMer

Recommended Posts

ХА ХА ХА ХА ХА :):D;)

 

Много ме развесели да знаеш.

респект.

 

п.с. Всяка една от тези китари е строго индивидуална като звук и върши различна работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 163
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

ХА ХА ХА ХА ХА :);) ;)

 

Много ме развесели да знаеш.

респект.

 

за което радвам се :D

но сигурно на фактор им е тъжно от факта :wink:

 

п.с. Всяка една от тези китари е строго индивидуална като звук и върши различна работа.

 

Предполагам, то и аз за тва имам няколко, които звучат по корено различен начин и биват използвани за различни неща съответно :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ахмашка работа.

Бях започнал един дълъг пост, ама няма да го пиша, че ми писна да се ядосвам с наште ...хм...търговци.

айде със здраве, че много офтопик стана :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ух, и аз съм със слаб сет-ъп, ама карай:

(Чак другия месец ще ставам пълнолетен и едва от по-малко от 2 години свиря, тъй че да ми е простено :) )

 

Китара: Yamaha ERG121

Процесор: DigiTech RP100

Кубе: Marshall "Park" 15W

 

Надявам се да си продам китарата и за рожденния си ден да си взема нещо за около 1000лв (Или някоя нова Yamaha / Ibanez RG370DX, или нещо на старо)

Също така трябва в близките 2 седмици да ми донесат от САЩ един Seymour Duncan JB-4 пасивен двоен адаптер, който обезателно ще мине на bridge позицията на новата китарка :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

synchu - Ако преди два месеца ми беше казал за китарите и апаратурата си, щях да кажа "УАУУУУ !", но откакто чета из форумите и ревютата на http://www.harmony-central.com почти нищо не ме впечатлява :)

 

Всъщност, трябва да спра да ги чета тези проклети ревюта, защото като чуя как някакъв бонак си взел от някакво магазинче в Оклахома китара Paul Reed Smith за 500$, който по принцип струва 1500-2000$ нов, и как се ядосал и я върнал, защото не му харесвала главата, направо ми иде не да псувам ами не знам и аз какво !!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Angermeans, ооо, колега :)

Yamaha RGX-121S

Fender Frontman 15G

+ класическата китара, с която обичкам да се занимавам.

 

Аз се водя по-скоро любител и затова съм с по-скромна техника.

 

Освен това може ли някой да ми препоръча някакъв софтуер за запис и обработка на звука, защото не съм се опитвал да записвам, а напоследък и такова желание назря у мен. Даже един топик за софтуер май не е зле да се отвори...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Steinberg Cubase SX мисля, че е най-доброто. Поне на мен най ми допада а и хич не е труден за употреба

 

дръпни си го от:

http://ftlbg.com/twins/-=MUSIC SOFTWARE=-

 

(Тук има и много видео уроци и т.н. благинки :) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Angermeans

Е вероятно все пак е бил PRS Tremonti SE или Santana SE за 500$.

Нов ПиаРеС ако успееш да си намериш за по-малко от 2000$, трябва да се считаш за голям късметлия. В Европа са минимум 2300 евро - поне това, което аз съм виждал като цени.

 

Аз съм си доволен (почти) от инструментите, които притежавам. Фрамуса между другото голямо попадение като китара. Силно я препоръчвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zdravko - Работи, просто форумът го прецаква, защото изрязва " SOFTWARE=-", което също е част от линка :)

Копирай целия линк в нов прозорец (не го отваряй от тук) и виж пак...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Factor SIL 51

Zoom Player 3000

D'Larios 15-20W

 

jFog deSperado я препоръчай някой наистина добър софтуерен дистер, не от тия дето само наподобяват тва дето Джими Хендрикс му е викал дистер :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://ftlbg.com/twins/-=MUSIC%20SOFTWARE=-

 

като постваш линкове замествай интервалите с %20  :!:

 

Пак не работи :roll:

Оставете! Ще потърся нещо сам.

Какво ще кажете за wave lab и Cool Edit, добри ли са?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.