Jump to content
Българският форум за музиканти

Кой с кво свири


JEMer

Recommended Posts

az sum shibaniat jazz pevetz, taka che i razlichni neshta mi praviat vpechatlenie, i mai shte si obiavia samo kitarata s koiato sviria naposleduk, efektite ne gi polzvam(niakoi ako si tursi efekti kamioncheta da pishe), a kubeto sushto, vkushti neshto ne mi se sviri s kube:]

Epiphone Joe Pass Emperor II :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 163
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

az sum shibaniat jazz pevetz, taka che i razlichni neshta mi praviat vpechatlenie, i mai shte si obiavia samo kitarata s koiato sviria naposleduk, efektite ne gi polzvam(niakoi ako si tursi efekti kamioncheta da pishe), a kubeto sushto, vkushti neshto ne mi se sviri s kube:]

Epiphone Joe Pass Emperor II  :)

eheh maj ot teb si bqh wzel edno kube l55 60w s koeto bashta mi swiri sega :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Malmsteen - Ти откъде си взе процесора и за какви кинти ?

 

Гледам, че в Щатите са около 600$. Ако замина след време на някаква студентска бригада, несъмнено ще си взема такъв (и още един куп техника :) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Jackson RR3 & Vintage Razer-Metal Axxe - guitars и Ibanez GSA200 - bass guitar.Имам едно Laney X30 HardCore Combo за домашна употреба(като си събреа група и започна да свиря по гигове ще си взема нещо по-сериозно) и V-Aamp 2 амп-симулатор.

При все че заниманията ми са само и изцяло в домашна обстановка и отделям по няколко часа седмично за това,пак е добре.Не че нямам желание - нямам време!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oт USA го взех процесора, заедно със Soloist-a, само дето не ми излезе 600$, а като платих шибаните такси и някъв "незнаен" данък :cry: цената стана близо 700$. Е, все пак сега като му свикнах разбирам, че бих дал и 2 пъти по толкова :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък понастоящем "свиря" с Kremona WTFS TS :)

(What The Fuсk's That Shit)

В тоя ред на мисли, Кремоните имат ли си номера и серии, или са в обща серия "все дърво"?

 

Иначе смятам по Коледа да си подаря една скромна Ямаха, ама...поживем, увидем, както казват воайорите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От РайзингФорса ? ...Ти ли беше с черния шоумастер...? Ако си ти, здрасти тогава ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Ърни Бол" - "Стив Морз" - топола ... абе дето се бъзиках с разните акустични Фендъри наоколо :)

 

 

айде жив и здрав и честито...

 

п.с. Нема се п'у'ашиш - тогава бях в работно облекло тип костюм & вратовръзка...ама кво да се прави...трудова дисциплина...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

nesumneno ot men si kupi tova kube, vurshi li ti rabota ?

Ми..доколкото го пробутах баща ми да си свири и да искам пари за нов усилвател :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.