Jump to content
Българският форум за музиканти

musicman

Намаления и далаверки - минимум 40%

Recommended Posts

https://cakewalk.bandlab.com/

BandLab Technologies today announced the relaunch of SONAR as Cakewalk by BandLab - available free-to-download to all BandLab users worldwide

• Like 2

До 30/11/2018г - "специална цена" за Sennheiser E 906 от 99 EUR (194 BGN).

https://www.thomann.de/intl/bg/sennheiser_e_906.htm

Мисля, че обичайно вървеше около 370 BGN, поне толкова е цената в други сайтове.

• Like 2

Преди година и половина си купих същия от Томан, за 300 левс. Но пак си е доста надолу. ;)

Майкът е супер як!!!

Търсех тая тема в "Софтуер", тя пък била в "Говорилня"-та.

По случай блек-фрайдея, EZmix е намален страшно - за 38 евро:
https://www.toontrack.com/black-friday/

Waves имат доста сериозни намаления тия дни. Целият пакет на CLA за 69 долара например :)

• Like 1

Korg Gadget 2 (музикален апп за iOS) е на половин цена до 5 юни. Намалението важи и за in-app покупките. Не съм го ползвал, но чета все много яки неща за него и се изкушавам :)

• Like 1

^ Това за мен е най-доброто приложение за музика в момента. 

• Like 1

On 5/31/2019 at 5:36 PM, musicman said:

^ Това за мен е най-доброто приложение за музика в момента. 

Рафо, мерси, чудих се, чудих, пък си го купих днес. Идва с доста гаджети вътре. Но има и няколко, които са за купуване и са все още на намалена цена. Ползваш ли някой от тях и ще го препоръчаш ли за покупка, докато е намален? Ето скрийншоти:

IMG_0504.jpeg

IMG_0505.jpeg

^ Зависи какво ползваш. От втората снимка нямам нищо, така че препоръчвам само първата :)

Ако ти трябват тези неща де. Например Gladstone  ти добавя акустични барабани, ако не те кефят електрониките, самплерите също са добри, но аз да ти кажа не съм семплирал до сега. Ползвам готовите семпли на Билбао и те са повечето барабани. Определено препоръчвам Мадрид. Ако ти трябва акустичен бас.

На мен реално повече ми се занимава да експериментирам с чисто електронна музика и EDM, нещо от което не разбирам почти нищо от гледна точка на музициране, иначе послушвам от тук от там. Така че повече ме влекат синтезатори, дръм-машини и такива неща. Акустични сетове и бас нещо не ме кефят, в смисъл да ги програмирам. Ако ще е акустичен бас и барабани, трябва да са си истински хора :) Като ще е програмиране, да е тотална електроника. Но предполагам стандартните неща, с които идва са предостатъчни за електроника.

• Like 2

^ Значи си вземи всичко останало :)

Виж в тубата има дема на всички джаджи, по лесно ще избереш така.

• Like 1