Jump to content
Българският форум за музиканти

Намаления и далаверки - минимум 40%


musicman

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 5 months later...

До 30/11/2018г - "специална цена" за Sennheiser E 906 от 99 EUR (194 BGN).

https://www.thomann.de/intl/bg/sennheiser_e_906.htm

Мисля, че обичайно вървеше около 370 BGN, поне толкова е цената в други сайтове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди година и половина си купих същия от Томан, за 300 левс. Но пак си е доста надолу. ;)

Майкът е супер як!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търсех тая тема в "Софтуер", тя пък била в "Говорилня"-та.

По случай блек-фрайдея, EZmix е намален страшно - за 38 евро:
https://www.toontrack.com/black-friday/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Waves имат доста сериозни намаления тия дни. Целият пакет на CLA за 69 долара например :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Korg Gadget 2 (музикален апп за iOS) е на половин цена до 5 юни. Намалението важи и за in-app покупките. Не съм го ползвал, но чета все много яки неща за него и се изкушавам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 5/31/2019 at 5:36 PM, musicman said:

^ Това за мен е най-доброто приложение за музика в момента. 

Рафо, мерси, чудих се, чудих, пък си го купих днес. Идва с доста гаджети вътре. Но има и няколко, които са за купуване и са все още на намалена цена. Ползваш ли някой от тях и ще го препоръчаш ли за покупка, докато е намален? Ето скрийншоти:

IMG_0504.jpeg

IMG_0505.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Зависи какво ползваш. От втората снимка нямам нищо, така че препоръчвам само първата :)

Ако ти трябват тези неща де. Например Gladstone  ти добавя акустични барабани, ако не те кефят електрониките, самплерите също са добри, но аз да ти кажа не съм семплирал до сега. Ползвам готовите семпли на Билбао и те са повечето барабани. Определено препоръчвам Мадрид. Ако ти трябва акустичен бас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен реално повече ми се занимава да експериментирам с чисто електронна музика и EDM, нещо от което не разбирам почти нищо от гледна точка на музициране, иначе послушвам от тук от там. Така че повече ме влекат синтезатори, дръм-машини и такива неща. Акустични сетове и бас нещо не ме кефят, в смисъл да ги програмирам. Ако ще е акустичен бас и барабани, трябва да са си истински хора :) Като ще е програмиране, да е тотална електроника. Но предполагам стандартните неща, с които идва са предостатъчни за електроника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.