Jump to content
Българският форум за музиканти

Намаления и далаверки - минимум 40%


musicman

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Идва "Черен Петък", намаленията започват :)

 

Universal Audio, са намалили плъгините, някои доста :)

Zinio е дистрибутор на списания онлайн, включително и на доста от музикалните. Можете да си ги гледате когато поискате на компютъра, телефона или пада. И там има интересни намаления.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен една далаверка!

 

http://www.musicworld.bg/bg/m_1310000/i_34021/tc_electronic_VoiceTone_Create_XT.html

 

Thomann от 149 евро го намалиха на 111 евро. Поръчах го през Musicworld.bg и те веднага ми го предложиха от техния сайт! Като преди това цената им беше 400,17лв.

 

Намаление от 400лв. на 230лв. !

Редактирано от Krasi63
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

REVIVAL from Slate Digital for FREE

 

revival_1b.jpg

 

обаче изисква iLok 2. Демек ако се възползвате от по-горната оферта. Или ако вече си имате iLok 2.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

50% намаление за един много як софт: RiffStation

 

Готиното е, че може да се ползва на 3 компа. Аз лично не издържах на напрежението... :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази работа с ваденето на акорди от песните я върши тази програма и е безплатна. Доколко върши работа наистина е друг въпрос, но нали не взимат пари, няма лошо да се пробва. Свалих я снощи, но не съм се занимавал да я пробвам.

 

https://itunes.apple.com/ie/app/player-musicians-music-player/id933858620?mt=8

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Според описанието тя не вади акордите "слушайки" музиката, а по-скоро търси в база от данни дали го има това парче и ако го има, ти показва акордите от там. Иначе в същия този тред бях писал за AudioStretch (само за iOS), който беше безплатен за сваляне на 12 октовмви 2014, та той слуша музиката, прави хармоничен анализ (Фурие) и показва най-вероятните тонове, от там и акорди, в общи линии наподобява доста известния десктоп софтуер Transcribe.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.