Jump to content
Българският форум за музиканти

Можете ли да направите добър микс на това...


aarab

Recommended Posts

Здравейте, дръпнах си поредното парче от сайта на кеймбридж и когато прослушах пистите бях изумен, но както и да е. Оставям на вас да опитате и да споделите, моят опит ще го споделя по-късно, защото в момента не е готов.  :)

http://www.cambridge-mt.com/ms-mtk.htm#BigStoneCulture

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Основното, което не ми хареса в траковете е диторжъна на припевите...... иначе добър е микса, вокала е много зле ..... тихо, силно и т.н.....

И като се има в предвид, че от всякъде има Bleeding....... трудна работа....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То може би тва е идеята на тези тракове - да не е лесно :)

Иначе има начини да се поправят нещата в микса както при барабаните така и  при китарите, и вокала, но няма време   :)

А тва че има блийдинг не трябва да е проблем, защото има много групи, които записват всичките интрументи едновременно, както и концертни записи.

Редактирано от antonium
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да, но когато оувърхеда хваща всичко, като сложиш едно EQ с бууст на високите и всичко става "тънко"..... примерно, това е проблема с блийдинга при мен....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да, но когато оувърхеда хваща всичко, като сложиш едно EQ с бууст на високите и всичко става "тънко"..... примерно, това е проблема с блийдинга при мен....

 

 

Пробвай да намалиш ниските, вместо на усилваш високите.

Редактирано от antonium
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.