Jump to content
Българският форум за музиканти

Lookin' like a woman?! Still rockin' like a human...


Babyface Bob

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Купона е в Лима, Перу през април! Кой ще организира експедицията до там?! :D Глем-рок ще се лее от БГ до Мачу Пикчу! :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина (както каза някой) по заглавието не разбрах за какво иде реч, но прегледах всички линкове (ако е възможно нека да се слагат имената на групите и песните, защото не всеки може да отвори Ютуб или да слуша от работата, а по името лесно се ориентирам и няма да се повтаряме).

 

И аз за радост мога да се включа в темата, понеже дори и в тоя жанр имам любими групи, а гледам че не са пуснати все още ;)

 

Ето едни с красноречиво име и би трябвало да са познати на повечето от вас:

 

LOVE / HATE - Blackout In The Red Room

Love/Hate - Wasted In America

 

Също така не видях и едни други звезди:

 

Faster Pussycat - Nonstop To Nowhere

Faster Pussycat - Bathroom Wall

http://www.youtube.com/watch?v=RsjR8ynnIz8

 

И едни датчани:

D-A-D - Reconstrucdead

D-A-D - Helpyourselfish

Редактирано от ArthurDent
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих и друго. Приятно ми е че има хора които харесват и друга любима група - TESLA

 

А най-вече силно се изненадах и впечатлих, че някой знае и дори препоръчва адски непознатите у нас - SAIGON KICK

Поздравления за Babyface Bob и valitchy, мислех че аз и Stiff (от Про-рок) сме й единствените (или поне от малкото) фенове

Наистина е много странна група и всеки от албумите й е доста различен от останалите.

 

Поздрав:
Saigon Kick - Spanish Rain

http://www.youtube.com/watch?v=hKI53sxhQ7M

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

За протокола - Saigon Kick наскоро се събраха, почти в оригиралния състав - не присъства само Tom Defile. На негово място като басист е Chris McLernon. Иначе останалите стари муцуни са налице. Най-вече, лично за мен де - човекът-оркестър Jason Bieler!

 

Редактирано от Slinky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сетих се за една друга група, която не знам до колко е глем (по-скоро не), но определено Кори Кларк с тая коса покрива заглавието на темата :godbless:

Текстовете й пак не са секс-дрогс-рокенрол, но може би и затова са ми от любими.

 

Warrior Soul - The Losers

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм навестявал темата скоро - имам рестрикции за youtube в бачкането.
В последно време много слушам Nickelback - съвременна банда за всеки по нещо. Знам, че не е по вкуса нa много, ама трябва да им се признае качеството да са много добри в композиция, аранжимент и изпълнение.

Един бърз кавър, на който най - накрая му пораснаха топки ( оригиналът е на Елтън Джон ) :

 

http://www.youtube.com/watch?v=f9DJ5ilPzi0

 

Enjoy!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

Все по-рядко влизам във форума, но това си е моето кътче :metalist:

Като спомена колегата Jeff Scott и се сетих за Talisman ( имам чувството, че се пусна някъде назад в темата, но не намерих ) :

 

И една бърза Tesla, че се присетих :

Редактирано от Babyface Bob
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

 

Една не много популярна тук съвременна USA банда, която нареждам в темата заради мелодиите и рифовете. Осъвременено звучене на 80'-90' усещам, с по-ниски вокали, които отиват към алтърнартива. Явно школата на прищипаните тенори :greenball: е поприключила и Съли Ерна стилът властва по стадионите :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.