Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся авторска dubstep музика за проект


Recommended Posts

Здравейте,

 

Надявам се,че съм попаднал на правилното място и ще ме извините ако питам глупости :)

 

Търся dubstep музика като озвучаване към един малък демо проект на "продукт", който е на фаза rendering. Проекта не е с комерсиална цел засега, т.е. няма да го ползвам за реклама,а е просто демо на прототип (демонстрация на рендеринг + реални кадри + текст с описание), който разработвам.

 

Съответно търся copyright free парче. На този етап бих искал да видя има ли шанс да се постигне желаната цел със свободна така да се каже музика. Кредит(и) и acknowledgement задължително ще има ако се стигне до там :)

 

Ако някои има възможност да помогне, моля да пише, ще изпратя каква е идеята като звучене. Приблизително е като това : http://audiojungle.net/item/destruction/398278?sso?WT.ac=category_item&WT.seg_1=category_item&WT.z_author=cleanmindsounds

 

Също така,ако ви се струва,че няма шанс да стане това,което питам, нека също да споделите,за да не се лутам напразно. Нямам познания какво отнема да се направи едно парче и съответно дали това,което питам може да се постигне лесно.

 

Поздрави.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не мога да чуя трака, който си постнал в момента, но пиши на ЛС ако все още ти трябва нещо, имам няколко лууп-а, които могат да се пооформят както е нужно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и благодаря на отзовалите се.

 

Целият линк е :

http://audiojungle.net/item/destruction/398278?sso?WT.ac=category_item&WT.seg_1=category_item&WT.z_author=cleanmindsounds

 

Относно съобщенията - мисля като нов потребител не мога да изпращам лични съобщения. Ще пробвам, ако не стане ще оставя скайп за връзка чрез темата.

 

Поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Да направя опит да посъживя темата - някои може ли да ме насочи към подобни royalty free / copyright free парчета ? Търся,но за съжаление google ме мразни и ми дава "generic" музика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на скоро се заиграх с програмките е направих това :  :D

 

http://www.vbox7.com/play:d0035b1b12

 

не е перфектно , не се надявам да ви хареса .. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.