Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

а доколкото знам в президент студио има една 10 канална Делта, която позволява 24 битов запис така, че и небарабанните субекти от форума да могат да чуят какво точно е ставало евентуално :)

Може и видео да си направим!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 59
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Добре 8 човека се събрахме, прекрасно, значи условието да участваш е да имаш собствени чинели иначе това колко можеш не е от значение.

Важното е дали наистина този от президент студио ще се навие?

А това, че ще трябва да се срещнем предварително е ясно, защото трябва да разберем кой колко е сериозен.

е нали ще свирите, няма с брадви да млатите по тези барабани:headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз предлагам следното. Мога да предоставя помещение - концертна зала в читалище. Широчко е достатъчно и си предоставям легените. При нужда, нека още някой дари още 1 сет за левичарите. Аз лично не искам да участвам защото просто не съм за съравнование с толкова добри музиканти, но ако се наложи ще навия 2 приятелчета - китарист и басист и ако ще се правят песни ще помагаме с инструментал на хората без групи.

 

П.П. Мога да помогна с тези барабани .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами с извинение към теб човече, но предпочитам барабаните в Президент студио , не се обиждай! А и идеята с зала в читалище никак не ми допада.В гола за без озвучаване , просто не ми се мисли какъв е звука, Подкрепям Ненчо и неговта идея !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбира се. Тва е студио за репетиции за 1 група. Също така левичарите там няма да могат да свирят. Студиото е супер както има и страхотни барабани, но все пак е студио. В читалището ще занесем пулт. Ако някой даде микрофони за събитието вярвам Кацко ще помогне с озвучаването. Все пак идеята ми беше имено че е хубаво да се съберат повечко тропаджии + и публика. Но вие си решавате...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбира се. Тва е студио за репетиции за 1 група. Също така левичарите там няма да могат да свирят. Студиото е супер както има и страхотни барабани, но все пак е студио. В читалището ще занесем пулт. Ако някой даде микрофони за събитието вярвам Кацко ще помогне с озвучаването. Все пак идеята ми беше имено че е хубаво да се съберат повечко тропаджии + и публика. Но вие си решавате...

Тва е идея да разширим кръга на слушащите :) и да си напраим фестивалче :unsure::D!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е хуу де, правете анкета :unsure: . При Бисер също е мн яко, жалко че е на майната си и вече не свирим там :) . Решете вие. Аз не се чувствам готов че да участвам :D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

За сега сме 8 човека. Достатъчно сме. Вече може да организираме предварителната среща, за да видим кoй е сериозен.

Редактирано от Paliev The Butcher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок, момци. Въпреки че не мога да ви изумя с нищо, дори може и да бъркам тук-таме доста ... определено съм с две ръце "За", защото от известно време много си мечтая за един дръм-фест в БГ, пък било то и просто сбрика на тъпанари. :р Предполагам, че събота-неделя би устроило повечко хора, а един live-chat никак няма да навреди, защото спокойно може да се обсъди всичко, а и да се стигне до решение кога, къде и как.

Място (квартал/помещение)

Време (дата/час - от колко до колко)

Тупани (кит, чинелки, хардуеър)

А и с една среща се сещате, че няма да стане, така че може и да се организира нещо ежемесечно, с оглед попълване на места ... ОПА! BG-DRUM-SOCIETY!!! ффф... Спирам дотук, щото може и до президента да стигнем така.

Като цяло - пишете ме вътре, стига да мога.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо пишем срещата.

Място: Пилоните на НДК

Време: Четвъртък 27.07.2006

19:00 часа

 

Всеки да си носи по чифт палки,за да се познаем. :)

 

Ако някой не може да дойде пък е сериозен да пише и ще го отпишем.

За сега сме 8 като мястото на Ноу Соул заема Юли демек Дъ ИНЕКСОРАБЪЛ. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.