Jump to content
Българският форум за музиканти

Презентирайте Yesterday


Caruso

Recommended Posts

Ето аз бих участвал, въпреки че Beatles са любимата банда на баща ми, а не мойта (чесно казано хич не ги харесвам). Ама как да стане като не свиря на китара, а искам да направя по-съвременен, различен и по-метъл вариант (без да опозорявам класиката, разбира се)? Бях го писал т'ва по-горе, ама никой не ми обърна внимание. Явно не се приема не-фенове да участват. Е как ш'се мериме колко сме певци тогава? Да бяхте написали "Само за фенове на Beatles!".

Предложете някое по-универсално парче.

 

P.S. И с тия Boyz 2 Man направо ме убихте. То си е до вкус, де...... абе мани.

Редактирано от DaInsane
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 165
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

@DaInsane

 

Ами, като искаш да направиш нещо по-съвременно, различно и т.н. намери си хора, с които заедно да гонаправите, а не да се сърдиш, че някой не е направил инструментал по твой вкус, а ти само да го изпееш. Нали се сещаш, че за да звучи добре един по-хард вариант не стига само да запишеш китарата с някъв здрав дисторшън. Трябва изцяло нов аранжимент. Кой ще седне да прави такъв, а пък и да го записва, ама и добре, че иначе може да не ти хареса и де не го изпееш.

 

P.S. С тва изказване за Boyz 2 Man направо уби рибата....

 

Айде живи и здрави :D:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Офф/, за който се извяинявам:

 

Относно Bojz II Men - просто не е запознат с творчеството им - или не се е задълбавал в това което правят в певчески аспект.

@DaInsane - от вокална гледна точка, абстрахирай се от стила, ако имаш желание се вслушай в тях и ще разбереш, че пеят уникално - не само всеки един сам по себе си, но цялостната картина - как се допълват, поддържат, какви хармонии измислят, и не на последно място(макар че не съм сигурен дали нистина е така)и импровизаторското майсторство на места, както и чувството което влагат. Няма да съжеляваш. :D

А преди време прочетох някъде из форума и за Таке 6 (след като вече бях слушал, Dushmanina беше споменал за тях) ....това вече е вокално изкуство от много високо ниво. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:happy: Ареееееееееееее

Пускам се с нова версия поизчистени са някой неща ма са се разминаваме с китарата :)

 

Третия път сигурно ще стане кат го изрепетираме и запишем няколко пъти :D

 

ха ха

И не ме критикувайте много толко си мога :killyou: tuk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, като искаш да направиш нещо по-съвременно, различно и т.н. намери си хора, с които заедно да гонаправите, а не да се сърдиш, че някой не е направил инструментал по твой вкус, а ти само да го изпееш. Нали се сещаш, че за да звучи добре един по-хард вариант не стига само да запишеш китарата с някъв здрав дисторшън. Трябва изцяло нов аранжимент. Кой ще седне да прави такъв, а пък и да го записва, ама и добре, че иначе може да не ти хареса и де не го изпееш.

 

P.S. С тва изказване за Boyz 2 Man направо уби рибата....

 

Айде живи и здрави :):dance:

:D На никой не се сърдя... и си прав за хората.

А "boyz" 2 man... няма да ги обсъждам повече. Всеки си има предпочитания.

Мерси. :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И не ме критикувайте много толко си мога :killyou:

Ми не е вярно, че толкова си можеш. Мързи те да стоиш прав, докато пееш :curse: Това "Yester-прекъсване-day" в края на припевите ми се струва неубедително. Нека и другите да кажат, но май трябва да вдишаш повечко преди това още?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой навит на ТАЗИ песен?

 

Ако има желаещи да опитат може да направя един плейбек.

Песента е 3 тона, не е сложна, всичко опира до изпълнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз й разказах играта на тая песен - в джимейла е :hello:

Е що да не си е струвало....

Това автоотношение ли е или е към Бийтълс?...Мен ме кефи, ама само некви секунди...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Рония Много ме израдва твоето изпълнение. Много ти се кефя. Много як глас имаш. А и твоята версия на Yestarday ме накефи заради страхотната импровизация. ЕВАЛА :greenangel:B);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.