Jump to content
Българският форум за музиканти

Caruso

Презентирайте Yesterday

Recommended Posts

@in search of odd intelligence: Готово. Чакам и от теб добри резултати ;)

Благодаря ти. Гледах в Guitar Pro-то и честно да си кажа май нито един от табовете не е точен, но ще използвам твоя. Мерси още веднъж.

За нищо :)

@ Angermeans: Мисля, че идеята е да интрепретация на едно и също парче, за да може да стане някакво сравнение или де да знам. :)

@Polyphone: Чoвеко, направо ме размаза с тия бек-ове :)

Айде, и моето е там... Малко се поизложих, ама това ми е един от първите пъти (баш първият ми опит беше вчера :) ), когато се опитвам да запиша китара и вокали отделно в домашни условия, тъй че ви моля да бъдете снизходителни :)

П.С. Китарата може да ви звучи странно, защото я смъквах с pitch shifter за да бъде в оригиналната тоналност...

^Не ти остава нищо друго освен да трепериш и да чакаш джерекаров да си каже тежката дума........................

:read: Правилата...

Edited by MDFk

пи4ове много добре сте се спрвили направо ви завиждам за пев4еските възможности.....евалла на карузо за темата много добре си е изпял и пар4ето...а на Мом4ил мога да кажа 4е ка4еството на изпълнението и записа му е забележително.....само така пи4ове

Много хора(имена няма да споменавам те се знаят :D) много приказки изприказваха ама нещо в пеенето ги няма ;)

НИщо де ние ще почакаме ако има да казвате още нещо кажете изкритикувайте и така. ;)

Ние пък до тук пялите ще почакаме :)

Многото хора ще запишат песента веднага след като си вземат микрофона :) , няма да забравят, не се притеснявай за това. Но ти за всеки случай вместо да чакаш, можеш да им напомняш периодично в темата, или по ICQ, за да не забравят, а също така можеш и да продължаваш да споменаваш как ги няма в пеенето.

Edited by Evtim Djerekarov

Тежката дума на Джерекаров е, че Angermeans се е справил сравнително добре, само на места лекичко фашивее, и на високите тонове е малко твърде вяло(не, че трябва да се вика там, просто опитай една идея по-гласно). Съветвам те да поработиш над пеенето на тонове и скали. Доколкото виждам вече частично си попреодолял проблема със прекаленото стягане на високи тонове, което имаше преди, но трябва още мяалко работа по това. Всъщност микса, на който пееш при високите тонове много ми харесва като тон. Продължавай да го развиваш!

Тежката дума на Джерекаров е, че Angermeans се е справил сравнително добре, само на места лекичко фашивее, и на високите тонове е малко твърде вяло(не, че трябва да се вика там, просто опитай една идея по-гласно). Съветвам те да поработиш над пеенето на тонове и скали. Доколкото виждам вече частично си попреодолял проблема със прекаленото стягане на високи тонове, което имаше преди, но трябва още мяалко работа по това. Всъщност микса, на който пееш при високите тонове много ми харесва като тон. Продължавай да го развиваш!

Евала за градивната критика Джерекаров :)

Само да не е в стил Мони Венков че тогава е лошо..............

Абе този запис по принцип не трябваше да го публикувам, защото не само, че вокалите ги осрах значително, но и в ритмиката на китарните акорди допуснах грешки и на места стана мазало...

А вокалите звучат вяло, защото ги записвах в 2:00ч и пеех максимално тихичко, за да не смущавам съня на околните :)

Иначе благодаря за критиката, за следващият запис, който се престраша да кача някъде, ще гледам да се постарая доста повечко :green: (най-малкото ще е нещо, което повече ми пасва на гласа)

и аз имам вариант в пощата. запазвам си правото за втора версия като съм се разпял и имам повече енергия, но и това става....според мен

Доста добре си го изпял. Само малко повече диафрагма, и по-добър контрол с въздуха(това не съм сигурен, на едно високо "Now I Long" ми се стори, че не подпираш добре). Също така не бягай толкова от микрофона, не можем да те чуем така :cheers:

Честно казано, за сега най ме кефи какъв тембър имаш за тази песен. Единствено на високите тонове, звучиш малко като малко дете, което, предполагам, ще се оправи ако пееш малко по-подпряно(и няма да ти свършва така лесно въздуха).

Друг съвет - на гласни като И и У, забелязваш ли че ти е малко трудно на най-високите моменти от песента. Отваряй малко повече устата(даже и може малко въздух през носа да пускаш, но внимавай, да не звучиш носово) така, че да излиза по-лесно тона.

Не се стягай за малкото дете - това е най-образното описание, за което се сещам в момента.

Много добре - по изпълнението има още доста работа, но знай от мен - имаш добри гласови данни, работи по гласа си - ще стане добър глас. Доколкото чувам си чист тенор. На колко години си?

Ходиш ли на уроци?