Jump to content
Българският форум за музиканти

Презентирайте Yesterday


Caruso

Recommended Posts

Готова е новата версия на новия Дет-метъл ремикс :)

Сега някой ако изсвири някакви по тежки китарки и сме готови за МТV :lol:

В гмаил.

Е къде ми изчезна едит бутона?

Пратих и нормална версия ама имах ужасна настинка и след това изпяване гласът ми отиде :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 165
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Поиграх си малко с новия микрофон, а и поразучих Cubase ;)

В резултат качих 2 нови варианта на Yesterday на мейла на форума. Едното е леко джази, благодаря на A C, за инструментала, който е качила. А в другото силно съм повлиян от изпълнението на Bozy 2 Men. ;)

 

ПП. Проблем с майла, та май ще се забави писмото :virtuoz:

Редактирано от Mandalay
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос. Каква е паролата на е-мейла, защото много ми се иска да чуя каквото сте записали? Търсих където се сетих за паролата преди да пиша тук, но без успех. Освен ако не е тайна и не се казва на специални потребители де :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поиграх си малко с новия микрофон, а и поразучих Cubase :)

В резултат качих 2 нови варианта на Yesterday на мейла на форума. Едното е леко джази, благодаря на A C, за инструментала, който е качила. А в другото силно съм повлиян от изпълнението на Bozy 2 Men.  :)

 

ПП. Проблем с майла, та май ще се забави писмото :beer:

Браво, бе, Мандалейски!!!! :)

 

Много приятно ме изненадваш! Чудесно звучиш, евала!

 

Единствена забележка, малко ниските вокали трябва да се поуправят :) и ше стане идеално! :godbless:

Редактирано от Polyphone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лошо, но лошия баланс на гласовете ме караше постоянно да намалявам и увеличавам волумето... Ако се пипне малко ще зазвучи доста по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С микрофон за говорене толкова. Да не говоря за пращенето и така натам. Не знам и какви програмки се ползват за изравняване на вокалите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти можеш сам да си направиш динамиката, още при записването - така и без кой-знае каква обработка бековете си потъват леко, както е редно за тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е нещо не стана този път, ама пак ще пробвам :green: . Гласът ми не ме слуша от доста време и трябва да стегам колана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уау! Mandalay, смачка ме, човек! Направо разби всички с тия бек-вокалчета. Евала!!! :):lol:B):) ЕВАЛА!!!

Рониа също много ми хареса и то най-вече зареди това, че си се поотклонила от оригинала. Наистина добра импровизация! :) Всички са прави за тембъра ти. Евала и за теб!

Сега остава да намеря време (през деня, щото не е удачно да будя всички с "Иестъдеййй...") да запиша и аз една версийка, че и мен да чуете. С приказки не става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вариантът на Алис е доста хубав, нищо ново не ви казвам :no: Гласът и е много добре обработен, но на места ми направи впечатление, че звучи леко глътнат и приглушен. Имаше една песен на Минчев - "защо съм бял, защо не съм черен..." - това в кръга на шегата разбира се - изпълнението е много пипнато - поздравления.

 

Ronia има максимален брой точки за импровизация - това се нарича творец, а не само изпълнител ;)

 

Funi - тембърът ти е 6 точки, само заради характерния глас си заслужаваш победа :)

 

Като заключение ми е жално да кажа, че женската част работи по-усилено върху вокалите си и си личи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе само Мандалей и Полифон са достатъчни, за да не се съглася с теб :) Те са изключително прецизни и многопластови във вокалите си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.