Jump to content
Българският форум за музиканти

Презентирайте Yesterday


Caruso

Recommended Posts

@in search of odd intelligence: Готово. Чакам и от теб добри резултати ;)

Благодаря ти. Гледах в Guitar Pro-то и честно да си кажа май нито един от табовете не е точен, но ще използвам твоя. Мерси още веднъж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 165
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

За нищо :)

@ Angermeans: Мисля, че идеята е да интрепретация на едно и също парче, за да може да стане някакво сравнение или де да знам. :)

 

@Polyphone: Чoвеко, направо ме размаза с тия бек-ове :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, и моето е там... Малко се поизложих, ама това ми е един от първите пъти (баш първият ми опит беше вчера :) ), когато се опитвам да запиша китара и вокали отделно в домашни условия, тъй че ви моля да бъдете снизходителни :)

 

П.С. Китарата може да ви звучи странно, защото я смъквах с pitch shifter за да бъде в оригиналната тоналност...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^Не ти остава нищо друго освен да трепериш и да чакаш джерекаров да си каже тежката дума........................

 

:read: Правилата...

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пи4ове много добре сте се спрвили направо ви завиждам за пев4еските възможности.....евалла на карузо за темата много добре си е изпял и пар4ето...а на Мом4ил мога да кажа 4е ка4еството на изпълнението и записа му е забележително.....само така пи4ове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хора(имена няма да споменавам те се знаят :D) много приказки изприказваха ама нещо в пеенето ги няма ;)

НИщо де ние ще почакаме ако има да казвате още нещо кажете изкритикувайте и така. ;)

 

Ние пък до тук пялите ще почакаме :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Многото хора ще запишат песента веднага след като си вземат микрофона :) , няма да забравят, не се притеснявай за това. Но ти за всеки случай вместо да чакаш, можеш да им напомняш периодично в темата, или по ICQ, за да не забравят, а също така можеш и да продължаваш да споменаваш как ги няма в пеенето.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Тежката дума на Джерекаров е, че Angermeans се е справил сравнително добре, само на места лекичко фашивее, и на високите тонове е малко твърде вяло(не, че трябва да се вика там, просто опитай една идея по-гласно). Съветвам те да поработиш над пеенето на тонове и скали. Доколкото виждам вече частично си попреодолял проблема със прекаленото стягане на високи тонове, което имаше преди, но трябва още мяалко работа по това. Всъщност микса, на който пееш при високите тонове много ми харесва като тон. Продължавай да го развиваш!

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тежката дума на Джерекаров е, че Angermeans се е справил сравнително добре, само на места лекичко фашивее, и на високите тонове е малко твърде вяло(не, че трябва да се вика там, просто опитай една идея по-гласно). Съветвам те да поработиш над пеенето на тонове и скали. Доколкото виждам вече частично си попреодолял проблема със прекаленото стягане на високи тонове, което имаше преди, но трябва още мяалко работа по това. Всъщност микса, на който пееш при високите тонове много ми харесва като тон. Продължавай да го развиваш!

Евала за градивната критика Джерекаров :)

 

Само да не е в стил Мони Венков че тогава е лошо..............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе този запис по принцип не трябваше да го публикувам, защото не само, че вокалите ги осрах значително, но и в ритмиката на китарните акорди допуснах грешки и на места стана мазало...

 

А вокалите звучат вяло, защото ги записвах в 2:00ч и пеех максимално тихичко, за да не смущавам съня на околните :)

 

Иначе благодаря за критиката, за следващият запис, който се престраша да кача някъде, ще гледам да се постарая доста повечко :green: (най-малкото ще е нещо, което повече ми пасва на гласа)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз имам вариант в пощата. запазвам си правото за втора версия като съм се разпял и имам повече енергия, но и това става....според мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Доста добре си го изпял. Само малко повече диафрагма, и по-добър контрол с въздуха(това не съм сигурен, на едно високо "Now I Long" ми се стори, че не подпираш добре). Също така не бягай толкова от микрофона, не можем да те чуем така :cheers:

 

Честно казано, за сега най ме кефи какъв тембър имаш за тази песен. Единствено на високите тонове, звучиш малко като малко дете, което, предполагам, ще се оправи ако пееш малко по-подпряно(и няма да ти свършва така лесно въздуха).

 

Друг съвет - на гласни като И и У, забелязваш ли че ти е малко трудно на най-високите моменти от песента. Отваряй малко повече устата(даже и може малко въздух през носа да пускаш, но внимавай, да не звучиш носово) така, че да излиза по-лесно тона.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Не се стягай за малкото дете - това е най-образното описание, за което се сещам в момента.

 

Много добре - по изпълнението има още доста работа, но знай от мен - имаш добри гласови данни, работи по гласа си - ще стане добър глас. Доколкото чувам си чист тенор. На колко години си?

 

Ходиш ли на уроци?

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.