Jump to content
Българският форум за музиканти

Счупих си ръчката на флойда


jororock

Recommended Posts

Здравейте колеги! Бях свалил флойда за корекция и при поставянето си помагах с ръчката за да сложа пружините и тогава ми се счупи ръчката при уплатнителните пластмасови пръстенчета. Тремолото ми е Ibanez Lo Pro Edge. Ако някой знае откъде или има такава ръчка бих искал да си купя. Тел за връзка -0889112343- Жоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eми толкова ,ако можеш намери си от друго място по- евтино.Мен лично ме съмнява при вносителя за bg да е по-тънко

Редактирано от Dean
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не провериш по малките музикални магазини? Преди три-четири години счупих ръчката на една китара и намерих нова за 25 кинта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заповядай,

http://www.thomann.d..._tremolobar.htm

С доставка през Динакорд (която е безплатна) ще ти дойде към 30-32лв.

Успех,

Марио.

 

п.п. В Америка са по 20$, тези цени в ибей са нереално високи.

Редактирано от killer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз казах веднъж,че американците купуват стоки от Амазон ./особено промоции и намаления/ и после ги продават в Еbay ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има нещо вярно rockfire! Поръчах си ръчката от Динакорд и след 2 седмици ще дойде! Благодаря на Марио още веднъж . Аз не очаквах ,че в томан ще имат такива дреболии и въобще не търсих там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че съм успял да помогна. Хубавото е, че в Европа вече все повече и повече се намират неща, които до преди няколко години можеха да се намерят само на друг континент или ако се намираха бяха на безбожни цени (като по горните линкове за ръчки).

Поздрави,

Марио.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купих два комплекта (4 бройки общо) и вече 2-3 години карам с първия сет.

 

Също така преди няколко дни гледах в Ютюб как китарния техник на Вай ги "разпльоква" тези шайби с една запалка и каза, че след процедурата пак ставали да се ползват тия "изхабените"... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шайбите от Томан са 12 бр. за 10 Е и се скапват супер бързо. Преди година си струговах 2 тръбички от полиамид и от тях си нарязах пръстенчета с размера на оригиналните, до момента нямат и следа от износване, оказаха се чудесен заместител.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.