Jump to content
Българският форум за музиканти

Китарни усилватели (amps)


bulby

Recommended Posts

...и като цяло не ми е ясно, защо трябва да се заяждаш с някой, който не познаваш???? Това за мен остана загадка?

 

айде със здраве

и наздраве и да го приемаш и да не го приемаш :dance:

аз така или иначе писах каквото имах да пиша и не смятам да навлизам за 9182423-ти път в този спор - кой, къде, какво, защо и как, който за 10-15 години откак има музикални форуми из нет-а имам чувството, че никога няма да приключи...ма карай де, хора сме - от това е - и да искаме и да не искаме ...

Редактирано от synchu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със Fender Bassman 10. Звука поне за мене е страхотен. По принцип е комбо, но човека който ми го подари го даде разделен главата от говорителите :

 

http://www.scolopendra.it/foto/a6244.jpg

 

http://www.scolopendra.it/foto/a6244.jpg

 

Да питам някой знае ли кой може да ми претапицира усилвателя и горе долу някви цени.Не че ми е наложително ама се интересувам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента използвам един Маршал JTM615, и Dynacord Reference 1000 и двата изцяло лампови.

Сьнчо - утепа рибата с тоя сетьп

:dance:

само да не кажеш че ползваш всичко едновременно?

и снимай така че да се види маршала!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи разликата между 15G и 15R на Frontman-a е само reverb-a така ли?(който незнае пита за да се научи) B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да това е единствената разлика

И ЗАДЬЛЗИТЕЛНО СИ ВЗЕМИ С РИВЬРБ

ако е пружинен - което може да видиш отзад на кубето

или да питаш продавача

може и да ги сравниш 2те кубета - за да се убедиш че с ривьрб е по гот

 

хехе - пиша - ривьрб - да си проличи че от уроците по английски има файда(в момента сьм на курс)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехе ми явно има файда B) мерси, да ти кажа силно се съмнявам, че ще има и 2-та вида в шуменския технополис ама има само 1 начин да разбера :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами и аз да се изкажа на ко свиря :ph34r: в момента на няква обикновена мизерна колонка а иначе , но в момента на поправка една Вермона съживих колоната и усилвателя и е 80w :) нямам тъпрение да дойде да му чуя гласеца вече :dance:

 

иначе съм чувал едно Банд Х кубенце 15 ват-а .. звучи гадно и едно Берингер и то не ми хареса и един Фендер 100 вата мисля че за бас се води но го чух на соло китара и определено ми хареса като звук :( а сега в репетиционата намерих един фендер същия като горния дето казвам ама май е яко изгорял .. :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм много навътре с материала но нали и амповете също играят ролята на ефекти ? щот китариста на оффспринг ( нобълс ) , казва че свири без ефект само с АМП ... та питам , АМП-овете изкривявт ли звука като ефект?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.