Jump to content
Българският форум за музиканти

Основни честотни корекции на отделните инструменти


Recommended Posts

m4810808-4343.gif
------

m4810811-17.gif
All credits go to xarkzila from guitar.com!!!




благодарности и на angrod, че е запазил картинките  :bravo:wink.gif

Редактирано от synchu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ох ох ох ох ох ох яко ох ох ох ох ох кеф досега не съм го виждал така хубаво графично представено ;) не знам откъде си го изкопал ама тва ми става wallpaper веднага

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ох ох ох ох ох ох яко ох ох ох ох ох кеф досега не съм го виждал така хубаво графично представено  ;)  не знам откъде си го изкопал ама тва ми става wallpaper веднага

All credits go to xarkzila from guitar.com!!!

Редактирано от synchu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

synchu ;):D:D

много полезно!!!

Даже това ще го направя важна тема!

Само, че заглавието не е много говорещо за съдържанието. Нещо против да сложе някое по-ясно ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

synchu  ;)  :D  ;)

много полезно!!!

Даже това ще го направя важна тема!

Само, че заглавието не е много говорещо за съдържанието. Нещо против да сложе някое по-ясно ?

:D

Нямам против по-ясно заглавие ;) Но аз лично не мога да измисля нищо толкова кратко (като брой символи колкото заглавието на темата) и едновременно говорящо - нещо от сорта на "Честотен обхват на инструменти. Основни честотни корекции на отделните инструменти в микса и целият микс"... :think: :think: например...

 

п.с. Може би е добре и да "бъмпнем" темата за "записа на китари" с линка към "дебелата документация", че там има доста неща, които гледам се появяват, къде като въпроси, желания или оплаквания...че китарата не флиза добре в миксовете и т.н.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.