Jump to content
Българският форум за музиканти

Guitar Classroom


Sieger

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Благодаря на всички които се включиха в каузата, дано с течение на времето да станем повече. А колкото до синтезирането на събраната информация, как предлагате да го направим? Отделна страничка към форума, заключена тема или може би в Ultimate Guide? :think:

Редактирано от Sieger
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 81
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Предполагам сте видели подписа ми . Предлагам всички , които ще са лектори да напишат за кои теми може да ги търсят другите .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, смея да твърдя, имам някакви познания и в 4те области. Все пак новобранците не искат някаква супер сложна информация, така че смятам, че мога да съм им от полза и в 4те области, пък ще видим :) Който реши може да ми пише... А да и хеви метъл :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Още веднъж благодаря на всички!

 

1. Child^in^Time

2. RockMan

3. Icarus

4. motorbreath

5. Alexi_Laiho

6. dark

7. Sieger

8. Old_shetarhand

9. Evtim Djerekarov

Може ли да се присъединя откъм електрическите въпроси :)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Идеята е похвална..но това е форум не IRC канал..по лесно би било да се обърне внимание на търсачката за новите юзъри(която под Файърфокс направо издиша) от колкото да се заформя ВИП чат който ше разисква теми които ще останат незабелязани за другите.

Ако въпросите и отговорите се синтезират в тема да....

извинявам се че пак задавам тъпи въпроси но защо не е Класна стая ами класруум,и защо трябва да е Гидар лектор(верно че няма приятен аналог в българския ама..)Жокер е по секси :D

Успех в начинанието!!! :godbless:

 

п.с.извинявам се не се здържах...

Как бихте отговорили на въпрос:

Как да си запиша песните със звука на Рамщайн от последния им албум?

с Кремона съм и имам 3 кабела :think:

 

в никакъв случай не се заяждам ,просто това е проблем който не е от вчера има скучни теми има и сочни.КОйто е попитал винаги му се е отговорило,на някой по заядливо на други с повече любов ма такоз нещо е животЪ...

Редактирано от jFog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Отговор: След няколкогодишно усърдно свирене на китара, и учене на мъзикална теория, и приложението и в китарата, ще си купиш нова китара, и техника, такива, които използват Рамщайн, ще отидеш в студиото, в което записват рамщайн, и ще се свържеш с продуцента на Рамщайн :godbless: .

Последните две може и да ги заобиколиш, но без няколко години свирене, и купуване на свястна техника няма да стане. Може и да използваш техниката в някое по-добро студио, ако ти трябва само за запис.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кеде записват Рамщейн,кой им е продуцент, с кви перца свирят.....те колко време свирят вече....

спирам :godbless: щото ше стане манджа с праз.

п.с.между нас да си остане,много слаб отговор за Гидар лектор.

аре ше си лягам.Няма да ви спамя по вече темата обещавам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВИж наистина не ме разбра.Искаш да кажеш на момчето че като научи теорията, свири 5 години и инвестира 500000000000 пари ше стане Рамщайн ли?

т.ва имах впредвид със слаб отговор.

Наистина спрях!СПир!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Не, той дори да стане рамщайн кво от това, ще направи банда Рамщайн 2 ли?

Но ако свири и се развива, сам ще стигне до необходимите му изводи. Аз колкото и да му обяснявам, той си знае своето. Не мога до го убедя в неща, които хората започват да разбират след известен опит, ако той е на 15 примерно, и свири от седмица.

 

А и така е по добре от:

 

Пише тема по въпроса:

 

Отговор 1: Аве, кви са тия глупости уа, я хващай китарата и свири.

Отговор 2: Писна ми от такива теми, то си има чичко гугъл за таз работа, ако още не си разбрал.

Отговор 3: Леле, мале, поредната тема за коша.

.....

 

 

Разбира се, в отговора, който дадох по-горе, за изгъбарках леко.

Това е и идеята на темата, да няма подобни глупости.

 

Затова предлагам темата да се почисти максимално, и да се даде списъкът с "Лекторите", както и тяхно ICQ(по желание).

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.