Jump to content
Българският форум за музиканти

Китарата ми


Steve

Recommended Posts

накрайник има във всеки магазин за електроника 90 стотинки е моя :ph34r: а относно усилването на драйва аз ако имах друг ефекти никога нямаще да си го пусна супер почва да криви и се получава едно супер гадно пръщене....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Е щом не питаш как трябва да го извадиш от кашона... За слушалките ти трябва същия жак като за китарата (ако се бъркам някой да ме поправи) и да можеш да си намериш такава джаджа по магазините.

 

@Evtim пише headphones бре братче ко мой да пише :ph34r:

Редактирано от Child^in^Time
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Буксата е стандартен преходник от 6,3 към 3,5 милиметров стерео жак. Струва не повече от 50ст в конрад, а за да чуеш драйва викам да усилиш високите от еквалайзера...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да си купиш каквото и да е, било то китара или онова нещо дето прави шума на китарата як трябва да се замислиш дали капацитета ти може да покрие оперирането със сложни апарати като тези. Форума запада! :) Взе да ми писва да чета едно и също вече! Стойностни хора заради който си струва човек да пише тук вече почти няма!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Форума запада!  :) Взе да ми писва да чета едно и също вече!

Съгласна съм! За това и не чета вече раздел Китара.Винаги едни и същи теми от начиаещи,които не знаят за опциите Search или да търсят в Google !

Всичко чакат на готово да им се обясни :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса е спорен дали всички сме били такива... :) Ако въпросните "начинаещи" се чувстват толкова безпомощни в морето от информация да драснат едно ЛС на някой от форума просто /не би трябвало да се стига до там но дори и това е вариант :) /, подобни съобщения съм получавал стотици и на всички съм отговарял доколкото ми е било възможно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да си купиш каквото и да е, било то китара или онова нещо дето прави шума на китарата як трябва да се замислиш дали капацитета ти може да покрие оперирането със сложни апарати като тези. Форума запада! :ph34r: Взе да ми писва да чета едно и също вече! Стойностни хора заради който си струва човек да пише тук вече почти няма!

:P:godbless::P:P:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: много добре казанно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.