Jump to content
Българският форум за музиканти

Muzikant.org - Архив с ТАВ-ове на български песни


Recommended Posts

Да те жадувам вече я има пусната - благодарности на killer и Evtim Djerekarov. :thumbs_up:

GP Таб ли? Къде?

 

Едит: Защо немога да отворя никой от тези табове? Всичките ми ги зарежда ГП, но никой не върви. Давам "плей", зелената черта тръгва по нотите, но звук никакъв не излиза. Версията ми е 5.2 със РСЕ. Кажете от какво може да е и как да го оправя плс.

Някой ще помогне ли плс.

И все пак намират ли се някъде тези две песнички на tabs?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Еми представи си ,че ми трябва за китарист, който не може да си я извади сам... логично,а?

 

Айде напиши акордите като е толкова лесно, защото просто нямам възможността в момента да я свърша тая...

 

Благодарско.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://forum.muzikant.org/index.php?showto...%E8%E3%ED%E0%EB

 

ето като напишеш в търсачката излиза, логично а ? :girl_witch:

 

Поздрави, Иван

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://forum.muzikant.org/index.php?showto...%E8%E3%ED%E0%EB

 

ето като напишеш в търсачката излиза, логично а ? :)

 

Поздрави, Иван

 

:thumbs_up:  I'm sorry!

 

 

Мерси за линкчето... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Така ... Ето ги двете нови допълнения към архива :

АХАТ - Черната овца

Киора - Вярвам в теб

 

БТР - Цвете от луната

БТР - Елмаз и стъкло

БТР - Хей момиче

Епизод - Песен за Азис

ФСБ - Пак ще се прегърнем

ФСБ - Високо

Приятно разучаване и не се притеснявайте да пускате критики :girl_cray2:

:greenball: Тея таблатури въобще не се показват бе ш......и :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Дойде време и за още едно попълнение в архива ни за БГ песни. Снощи рано нейде към 03 часа приключих първата фаза от ТАВ-а и въпреки, че е още недовършен, мисля, че е годен за употреба и може да бъде пуснат тук:

Контрол - Най-щастливият ден

 

По-натам се надявам да добавя вокалната линия + текста под нея, но по-належащо е да се направи двугласа във втората половина на солото. Снощи не успях, въпреки че доста се мъчих, но аз и не съм особено добър във слухарстването. Ще се радвам някой по-гений от мен да помогне и да го добавим. Тенкс!

 

П.П. George Lynch, повечето неща можеш да намериш качени на сайта ми. Успех!

Редактирано от Baby Thomas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ръчках още 3-4 часа по другата ми слабост:

Ахат - Черната Овца

Има да се пипат още неща като синта, вокала, текста и т.н., но ще видим кога. ;)

 

П.П. Това е по-скоро мой аранжимент на базата на предишните ТАВ-ове, отколкото 101% коректно извадена и разписана песента в някой от вариантите й (на лайва свирят по-друго). Ще се радвам да свърши работа на някой. Айде, отивайте да пасете овците! :P

 

П.П. 2. Част от поста е копиран и в другата тема, която е само за Овцата. Нямате халюцинации. ;)

 

П.П.3. Да живее спам-а. :greenangel:

Редактирано от Baby Thomas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Пичове имам много добра таблатура ... КОНКУРЕНТ - Дай ми време http://www.konkurentrockband.com/daimivreme.gp4!

К'во се чудите, айде дърпаите! :thumbs_up:

 

Скоро и още една много добра песничка на КОНКУРЕНТ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

с много голяма молба ... ако може някои да се хване само да направи и втората китара на таб-а на дай ми време които вече има ама просто е с една китара там такаче моля моля моля :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Да, Хиподил би било добре !

 

В тази връзка искам да попитам, когато знам акордите на дадена песен примерно стана въпрос за хиподил... "бате гойко акордите" ОК обаче, как да разбера колко пъти се свири един акорд, преди да се премине на следващия ? В смисъл как се разбира ритъма освен по слух (очевидно не мога да извадя ритъма по слух). Виждал съм други "таблатури" на акорди, в които ритъма е даден като D UDU или V UVU VU - по този начин мога, но когато няма такова означение, какво правим като слушаме ама не чуваме :) ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.