Jump to content
Българският форум за музиканти

Muzikant.org - Архив с ТАВ-ове на български песни


Recommended Posts

Здравейте всички. много ми харесва темата за българските парчета - евала пичове, та значи имам няколко предложения, понеже съм неук и не мога да си ги извадя сам, та ако на някой му се занимава предложенията ми са за Тангра-дон кихот, Сигнал - сбогом; да те жадувам, Импулс - ако ти си отидеш за миг. Благодаря на всички които са се занимавали да вадят другите песни във форума-страхотна колекция. Поздрави :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Metalix, ти хубаво си направил,че си сложил оригиналните акорди от обложката на албума ,ама още по хубаво щеше

да ако беше направил китарата с полутон надолу за да са в една тоналност със солото иначе поотделно

ако се слушат са добре .

А иначе идеята е супер и аз ако имам време някога ще направя таб на някое парче .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Metalix, ти хубаво си направил,че си сложил оригиналните акорди от обложката на албума ,ама още по хубаво щеше

да ако беше направил китарата с полутон надолу за да са в една тоналност със солото иначе поотделно

ако се слушат са добре .

А иначе идеята е супер и аз ако имам време някога ще направя таб на някое парче .

С две ръце глас за Сбогом, и Да Те Жадувам :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да те жадувам вече я има пусната - благодарности на killer и Evtim Djerekarov. :icon_shithappens:

Редактирано от PAIN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да те жадувам вече я има пусната - благодарности на killer и Evtim Djerekarov. :whistle:

GP Таб ли? Къде?

 

Едит: Защо немога да отворя никой от тези табове? Всичките ми ги зарежда ГП, но никой не върви. Давам "плей", зелената черта тръгва по нотите, но звук никакъв не излиза. Версията ми е 5.2 със РСЕ. Кажете от какво може да е и как да го оправя плс.

Редактирано от Kmaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

elmaz i styklo versiq 3

 

Добавил съм бас към песента..правих го към 2 часа...но поне най-накрая разбрах как се пише музика на гитарпро-то. Не съм сигурен за всички части, защото съм го слушал основно на гсм..но и така звучи горе-долу добре. Има и малко импровизации, но само за цвят -надявам се, че не съм развалил песента прекалено много.. :recourse:

 

Забележка:

солото, забелязах, че е написано според записа т.е. в друга настройка...та съм нагодил баса и ритъм китарата към солото, за да звучи както трябва.

Поздрави,

приемам всякаква критика!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра работа :hysterical: Само че остава да си довърша мизериите по солата и ще стане. И едни барабанки трябва да понапиша ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да те жадувам вече я има пусната - благодарности на killer и Evtim Djerekarov. :hysterical:

GP Таб ли? Къде?

 

Едит: Защо немога да отворя никой от тези табове? Всичките ми ги зарежда ГП, но никой не върви. Давам "плей", зелената черта тръгва по нотите, но звук никакъв не излиза. Версията ми е 5.2 със РСЕ. Кажете от какво може да е и как да го оправя плс.

Някой ще помогне ли плс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо махни RSE . Второ си виж кое устройство ти е избрано за изход в настройките .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм имал същия проблем - работи си програмата перфектно и един ден просто су пускам нещо и излиза без звук, аз го реинсталирах и така се оправи - иначе това беше на гп4 от 5-ицата нямам оплаквания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Elmaz i styklo versiq 4

 

Добавил съм липсващите части на солото. Освен това съм променил и съществуващото соло на места -

@Lord Of Darkness Надявам се, че няма да ме убиеш заради това :thumbs_up: Почва да заприличва на нещо горе-долу. Някой дръмър да композира и барабаните и е готово.

п.п.

вече мисля, че си оползотворих ваканцията. :)

Редактирано от valkyr-qsal
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер пич :) сега почвам барабаните :thumbs_up:

пс. @valkyr-qsal - пиши едно лично на musicman , ако смяташ да табваш още , да можеш да качваш през форума , че с тея външни сървъри е супер та*шак

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок, братле.

Отначало пробвах от датата да кача таба, но нещо не се получи - та затова... Ше можеш ли само да направиш ъпдейт на новите версии на таболатурите в наличие? Готовите може да ги качим в ultimate-guitar, че там почти няма бг табс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.