Jump to content
Българският форум за музиканти

Muzikant.org - Архив с ТАВ-ове на български песни


Recommended Posts

И аз бих желал да видя "Хвани живота си в ръце" в колекцията :hysterical: ,че едно приятелче барабанист от училище иска да я свирим на аборигентската.Ритъм китарата се някък криво ляво ще я нагодим,ама соло китарата...зор. :)

 

 

 

Тази да бъде :) Ама някой да ми пише ЛС да ми я прати ... пък и да каже кое точно му е зор .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Отговорено (Редактирано)

а ще може ли някой да ми прати на емйла(blind_guardian@mail.bg) таба(най-най-най-последния) на Овцата, че нито един от линковете не работи при мен...

(:

Редактирано от black_skull
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dark, относно българските сола - много ще съм ти благодарен ако пуснеш някое, и предполагам не само аз, защото къде ли не търсих но никъде не мога да намеря, освен тия, които са тука. а ако кажеш че имаш солото на "Душа" на диана експрес - грешка нямаш! :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а ще може ли някой да ми прати на емйла(blind_guardian@mail.bg) таба(най-най-най-последния) на Овцата, че нито един от линковете не работи при мен...

(:

Ima li niakoi jelanie da ia prati i na dickinson@abv.bg

Мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих искал да помоля някой ако има възможност да извади бас таблатура на "The Unbeliever" на Iron Maiden,защото търсих таблатури по нета,ама никоя от намерените не беше вярна,а от близо година искам да я свиря но немога да я извадя по слух!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А това какво общо има с темата??? :surprise:

Да бе прав си!!!Много тъпо!!! :hysterical: Гледах много теми и не съм обърнал внимание къде го пиша това!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Много ме радва това, че работите с Guitar Pro. Бих искал да спомогна с нещо.

Б.Т.Р. - Елмаз и Стъкло - Реших малко да я подправя. По солото нищо не съм пипал, просто добавих и оригиналните акорди, които ги имаше в самия диск на Б.Т.Р. който имах от панти век. Мисля че се получи добре.

 

Назад, назад, моме Калино - За това нямам спомен откъде съм го намерил, ама си е зарибено. Май в 911tabs.com го намерих, няма значение.

 

Незнаех къде другаде да ги хостна и за това ми хрумна че в hit.bg ще стане. Пък ако не стане - дайте ми предложение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Това е "Хубава си , моя горо" ...

 

Вярно бе, никога не съм се замислял. Иначе таба си беше "Назад, назад, моме Калино", пак известна българска народна песен. Същата мелодия но с друг текст.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.