Jump to content
Българският форум за музиканти

Muzikant.org - Архив с ТАВ-ове на български песни


Recommended Posts

Извинявам се, досега съм имал само някаква акустична версия на "Хей, момиче". БДУ, там солото ми се струва по-лесно... :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех тоя тайминг, няколко дена да ме няма и ще ме омаскарите :godbless:

Поздравления за усилията да съберете песните на едно място, обещавам че и за в бъдеще ще сподпомагам за увеличаването на броя на песните :P

@ Rockman , Baby Thomas удоволствие е да се работи с вас, вярвам и че за в бъдеще ще е така!!!

Поздрави!!!

 

:twisted: Марио :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Не знам овцата цяла ли е - нямам guitar pro 5, Rock Man ти си я довършил ли? Аз мога да я изкарам със все сола и т.н. но просто не ми остава време, иначе имам извадени български сола и т.н., които съм вадил за собствено удоволствие, но не знам дали на някой ще са от полза... Просто нямам време вече да табвам целите песни, макар че много бих искал да съм полезен на повече хора, аз си ги вадя по слух, само солата табвам...

 

ЕДИТ: но сега като гледам така мащабно подета инициатива, сериозно се замислям дали да не отделя повече време на табване... разбира се ако табовете ми са ви харесали...

Редактирано от dark
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам овцата цяла ли е - нямам guitar pro 5, Rock Man ти си я довършил ли? Аз мога да я изкарам със все сола и т.н. но просто не ми остава време, иначе имам извадени български сола и т.н., които съм вадил за собствено удоволствие, но не знам дали на някой ще са от полза...

Аз таба не го довърших , ама натам се бях засилил . Ама кой ме знае - тая песен ми идва малко трудна за табване специално . Иначе ако имаш табове , които са като текстове или нещо подобно ще свършат голяма работа .

 

ами имам молба за таблатури(не акорди на две песни

Специално за теб ще я видя аз тая песен на Д2 какво по-различно има от акорди за табване . Слушал съм я два пъти сигурно , но не помня да има някакво соло :bravo: Иначе на Сигнал - даже не съм я чувал тая песен , но ще видя какво може да се направи по въпроса ...

 

 

Нека машинката пак заработи ... тая тема и нея я оставихме някъде в матрицата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...разбира се ако табовете ми са ви харесали...

Е как!!! :)

 

Аз мога да сложа баса на Овцата, че го вадих когато я свирихме няколко пъти с едни фенове. Но китарите не ги знам и са ми сложни. Дръмса също мисля, че ще го докарам прилично. Ако искате да правим комбина пак?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно парче и от мен, не че е цяло или е точно, ама преди малко го изкарах от печката и е яка интерпретация :)

 

Македонско Девойче Funk Version

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Днес с RockMan отново подхванахме "Черната овца", само че по-сериозно и е на около 80% готова. Наличния ТАВ е малко каша, защото са участвали 4 човека при писането, поради което има сериозна нужда от доизкусуряване на нещата. Остават да се напишат китарите в припева и войс трака, но по-голямата част от грубата работа мисля е готова. Разбира се далеч съм от мисълта, че всичко е точно извадено и/или разписано, но засега е това, а перспективите са много добри според мен! Желая ни късмет за по-натам! ;)

Черната Овца 1.0 RC2

 

Участвали в работата: Dark, 7thString, RockMan, Baby Thomas.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Update :

Черната овца 1.1 RC3

 

Принос в проекта :

Dark - цялото начало :godbless:

Baby Thomas - Бас , барабани

7thString - Ритъм китара

RockMan - Солото , синт , барабаните на солото , бас поправки :green: , малки допълнения :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проект : Киора - Вярвам в теб

Участници : killer (солото) , RockMan , Baby Thomas

 

Засега е в дълбока бета версия , очаквайте подобрение :

Киора - Вярвам в теб 0.6 Beta

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.