Jump to content
Българският форум за музиканти

Каква марка барабани ползвате?


Каква марка барабани ползвате?  

125 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

С Мапекс барабанче свири Дон Цеци,това е единственото,което съм докосвал от Мапекс в БГ.А с DW свирят:Църо,Пича от Ахат,Венко от "Бенда" и мисля че Едмонд(художника с големия сет).Еди ако няма цял сет DW,поне има няколко неща от тази марка.Което значи че двама от тези личности са в нашият форум.Или просто някой неизвестен се е здобил със сет на престижната марка.Или някой гаден струнаджия се праи на отворен. :happy:

 

П.П.Незнам,ама аз при следващото свирене в чужбинско,ако трябва ще взема заем,но ще си купя барабани от Клен,може да не са DW,но ще са качествени!

Редактирано от bonzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 82
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ban on Mapple Drums.....Long Live Birch :happy::ph34r::ph34r:

УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУууууу ти не разбираш!!!!!!!!! :green:

Да живее Кленът!!!Никаква бреза.Бреза като си посадиш в двора тогава ще ти бъде позволено да свириш с Birch.

П.П.Може да пробвам и Birch,но просто на Maple съм свирил и ми хареса как звучат,а Birch съм пробвал бегло без да си играя да настройвам,така че не мога да си пожелавам да имам таквиз брабабани като не съм свирил.Ебати глупостите.Блалалалаллала

Абе дефакто като си купувам барабани в магазина в САЩ ще чуя Брезата ще чуя и Клена и ще си реша. :D;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като че ли по-малко от големите тупанджии свирят със бреза, но аз също бих предпочел брезата заради по-тъмния и дълбок звук.... :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми изглежда страхотно. Аз лично не филосовствам, просто защото не съм чувал всичко от всякаде... единственото което става за хвалене е евтиното, ако на някой му трябва евтино. Да живеят Аматитата :godbless::(:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами направих си няква ограничена равносметка като погледнах с кои барабани свирят артистите на тама... maple kit-овете преобладаваха ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да вметна че немалка част от хората които свирят на пърл вероятно свирят на марк 5 или други подобни лицензи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоиа спор е малко като кое е пьрвото ? Кокошката или яицето !

По-подходящи за концерти са меипала,но за студиина работа ,брезата е номер1 ! Точно това правиат и повечето барабанисти по света ! Е на нас сте ни е малко скьпо :lol: Иначе аз свириа с бреза ,тя е с много изразени ниски и високи и почти без никакава среда !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да кажа че "меипала" както го казват някои или maple-значи клен от англииски.

 

:D защото доста хора тук във форума я използват като маги4еска дума със

 

вълшебен харектер и си представят 4е са казали нещо много специално и по

 

тоя начин са показали колко много разбират от барабани! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.