Jump to content
Българският форум за музиканти

Каква марка барабани ползвате?


Каква марка барабани ползвате?  

125 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Винаги ми е било интерестно българските музиканти (начинаещи,напреднали и професионалисти) какви марки барабани ползват,и въобще коя е най-масовата марка,тук в българската реалност.Може тема да Ви се стори наивна или дори глупава (или вече публикувана) незнам,но на мен,предполагам и на някои от Вас,им е любопитно... :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 82
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Засега Амати. Клавирист съм и си давам парите за черно белите дяволи и за барабани остава само за Амати :headbang: . За чинели трябва да пазарувам скоро, че на оТровите им разгоних фамилията, но това е вече друга тема...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги ми е било интерестно българските музиканти (начинаещи,напреднали и професионалисти) какви марки барабани ползват,и въобще коя е най-масовата марка,тук в българската реалност.Може тема да Ви се стори наивна или дори глупава (или вече публикувана) незнам,но на мен,предполагам и на някои от Вас,им е любопитно... :ph34r:

сбирщайн-амати,пърл и тама,но засега ми вършат работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

YAMAHA Beech Custom

Ама трябва да поработя върху чинелите че с тия Headliner за никъде не съм (но от никъде взора пара не види :bravo: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги ми е било интерестно българските музиканти (начинаещи,напреднали и професионалисти) какви марки барабани ползват,и въобще коя е най-масовата марка,тук в българската реалност.Може тема да Ви се стори наивна или дори глупава (или вече публикувана) незнам,но на мен,предполагам и на някои от Вас,им е любопитно... :)

Испуснал си според мен една от най-важните марки - SONOR.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Спаз касата май е 22 инча :think: поне от снимките тъй си мисля:godbless: а Camco твоята колко е? Щото съм свирил на Rockstar с 24 каса е беше много убаву:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си карам сас Амати все още.но ако имам възможност бих изкал да си взема или Pearl MRX904XHP Masters ili Tama SE722EAWMSB Starclassic Limited.но тва са само мечти мамкаму :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще съм скромен като Роко - Слингерланд с барабанче Сонор. Не крия, че манията ми е Сонор, серията Сигничър... Преди това дълги години бях с Тактон и в много кратки периоди - Скапати (извинявам се), Амати, които като дървения стават за по-лека музика, ама като механика са си Скапати, особено моделите от 80-те години, докато чинелите им за времето си бяха нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.