Jump to content
Българският форум за музиканти

Apple MacBook A1181


sardaesox

Recommended Posts

Ама това не е вярно, че не можеш да бръникаш. Нито е вярно, че няма офис пакети, нито, че няма развойна среда, нито нищо в изказването на колегата. Това, че някой не знае си е негов проблем.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че не е вярно, но не смятам за необходимо да убеждаваме някого в нещо, а той после да ни обяви за сектанти и пропагандисти :secret::metalist: важното е да се лее рок и бира!!! :punk_guitar::rocker::cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде като сме почнали - по въпрос едно - кой офис пакет визираш? :) Говорим за офис пакет, който става за работа - аз и на телефона имам "офис пакет". Може да е дилетантско и грубо, но това е мое мнение - и по-важно мнение на опита ми и с двете машини, а е грубо защото дразниТЕ когато изтъквате дори недостатъците(които са много) като плюсове, което е качество присъщо на средностатистическите янки.

 

Мартист, това със "спейса" ако съм те разбрал правилно, Сонар го може откакто се казваше Cakewalk Pro Audio(преди има-няма 6-7 години), с една малка разлика - можеш да си избереш бутона, който го прави ;)

 

П.П. Уиндоус също има недостатъци, да не кажете, че го боготворя, ама поне никой от хората, които се занимават с него, не е станал като вас ощипани моми, сакън някой да не каже нещо лошо за милуту кумпютурче. Разбирам, че когато се ожениш за грозна жена, е кофти някой все пак да ти го каже в лицето и повечето хора лицемерно трябва да я хвалят, но - не мога да я играя аз таз игра, ш мъ извинявате :)

 

П.П.2 Преди колко време беше земетресението? Тогава спрях единия компютър в къщата, значи буут тайма си го смятай - каквото и значение да има това за теб :)

Редактирано от 7thString
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като офис пакети можем да споменем Microsoft Office, който най-вероятно ползваш и на PC. Разлика между двете практически няма. Изглеждат и се държат по един и същи начин. Говорим за стандартния офис ( Word, Excell, Oitlook, Powerpoint). Също така си има и Епълски програми като Pages, Numbers, Keynote и т.н. , които са напълно съвместими с Microsoft продуктите, и не са по-лоши. Естествено като си свикнал да работиш с едното е малко терсене да минеш на другото ама кой те кара? Ползвай си това, което си знаеш.

 

Ако искаш може и за другите да ти обясня обаче ме дразни това, че приказваш убедено глупости. Е, не си първия, нито ще си последния във този форум, така че съм свикнал ;)

Номера е че сега ще ти прочете някой глупостите ти и после ще почне да ги говори той, също толкова убедено. Както най-вероятно си направил и ти. Чул си ( прочел си ) някъде някакви глупости и сега тук ни ги разправяш от твое име.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.