Jump to content
Българският форум за музиканти

Ювиги - Злите езици


Burton

Recommended Posts

С радост ви представяме новия видеоклип на Ювиги "Злите езици". Анимацията към него е създадена от Даниел Комбаков, а цялостната продукция е дело на групата. Песента "Злите езици" е част от предстоящия втори албум на бандата "От първо лице", който ще излезе официално на 10 ноември тази година.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като се замисля, Ювиги винаги е била банда, която е катализирала по един или друг начин моето лично развитие - и като музикант, и кат' човек. Радвам се, че все повече проличава защо.

За себе си бих отбелязал тук доста по-сериозният тупаник в корема от саунда и все по-добрата фабрика за вокали. Другото е по подразбиране от както ви познавам, момчета - има няма колко, Пачо? Двайсе? :)

 

Аре, че за малко шех да кръстя дъщерята на вас. 'Баси! :greenangel:

Ще чакаме промото да заковеме тия наш'те тикви отровни - да има за к'во да се развържат пак злите езици :metalist: :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готино парче. Не ви следя отблизо, но има израстване - всеки следващ запис, който слушам ми допада все повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заслужавате едно голямо БРАВО!

 

Май това е най-доброто, което съм чувал от Вас.

( ето повод да Ви преслушам парчетата)

 

Ако Ви бях продуцент, щях да Ви обърна внимание на две неща.

Задължителна промяна/или изхвърляне/ на началната мелодия на клавира, в първите 30 секунди.

Много е детска.

Китарното соло е изсвирено ок.

Първата част е по-добра от втората. Която започва с едни триоли и върви много схематично.

Бих накарал китариста да измисли нещо още по-добро (3:32 -3;39), за по-як завършек и отвеждане към теремина.

Теремина е супер, текста кефи, звука, изпълнението.

Справили сте се отлично.

Май нямате продуцент :) Така е у нас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.