Към съдържанието

Снимка

Спешно! Kolio-K на сцена

fusion jazz

• Please log in to reply
79 отговора на тази тема

#16 travelcaster2

travelcaster2

силно изкушен

• VIP listed
  • PipPipPipPip
  • 976 Мнения:
  • Инструмент:guitar

Публикувано 03 октомври 2012 - 19:09

Споко, момци. Качвам видеата в момента. С тази разлика, че Кольо е в друг натюрел, не блусарски, а джазов.

Travelcaster - проектирана и изработена от мен. С няколко процесорчета в нея. Мини студио. Разглобяема. Ел. адаптер и пиезо. За пътувания и ваканции.DSC009311_zps7a839f17.jpg

#17 travelcaster2

travelcaster2

силно изкушен

• VIP listed
  • PipPipPipPip
  • 976 Мнения:

Публикувано 03 октомври 2012 - 19:37

Travelcaster - проектирана и изработена от мен. С няколко процесорчета в нея. Мини студио. Разглобяема. Ел. адаптер и пиезо. За пътувания и ваканции.DSC009311_zps7a839f17.jpg

#18 jabs

jabs

Кулинарен Турист

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1623 Мнения:
  • Инструмент:Китара, Поялник, Тирбушон

Публикувано 03 октомври 2012 - 19:47

Токущо си изядох шапката.

FRONT.jpg

#19 travelcaster2

travelcaster2

силно изкушен

• VIP listed
  • PipPipPipPip
  • 976 Мнения:

Публикувано 03 октомври 2012 - 19:52

Точат се още 2 видеа, след малко са готови, останалите 6 - утре. :)

#20 travelcaster2

travelcaster2

силно изкушен

• VIP listed
  • PipPipPipPip
  • 976 Мнения:

Публикувано 03 октомври 2012 - 19:54

#21 travelcaster2

travelcaster2

силно изкушен

• VIP listed
  • PipPipPipPip
  • 976 Мнения:

Публикувано 03 октомври 2012 - 20:09

Нямам никакъв операторски опит. Извинете ме за това. Поне знам кой солира и показвам грифа на Кольо в близък план. Това е третото видео от тази гледна точка. За останалите се преместих с уискито на по-централна маса. Приказката продължава утре.

#22 kolio_k

kolio_k

Неспасяем

• VIP listed
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4036 Мнения:

Публикувано 03 октомври 2012 - 20:23

Много благодаря за видеата :godbless: :godbless: :godbless: , ще ги прослушам внимателно, рядко имам възможност да си чуя щуротиите отстрани (а тази вечер доста се пораздадох на щуротии :-))
Николай Карагеоргиев http://nikolaik.ch

#23 mad123

mad123

Ослушващ се

• Members
  • Pip
  • 6 Мнения:

Публикувано 04 октомври 2012 - 04:52

Колка, наистина жалко, че си се отказал от метъла, сега никой не знае колко години още ще продължава тази мъка, докато най-после видим един български метъл китарист, покорил световната сцена. Добре, че поне забраниха пушенето в баровете, че да не им преминава животът в тровене от цигарения дим...

#24 travelcaster2

travelcaster2

силно изкушен

• VIP listed
  • PipPipPipPip
  • 976 Мнения:

Публикувано 04 октомври 2012 - 16:31

#25 travelcaster2

travelcaster2

силно изкушен

• VIP listed
  • PipPipPipPip
  • 976 Мнения:

Публикувано 04 октомври 2012 - 16:59

#26 travelcaster2

travelcaster2

силно изкушен

• VIP listed
  • PipPipPipPip
  • 976 Мнения:

Публикувано 04 октомври 2012 - 17:43

#27 travelcaster2

travelcaster2

силно изкушен

• VIP listed
  • PipPipPipPip
  • 976 Мнения:

Публикувано 04 октомври 2012 - 17:43

#28 travelcaster2

travelcaster2

силно изкушен

• VIP listed
  • PipPipPipPip
  • 976 Мнения:

Публикувано 04 октомври 2012 - 17:49

#29 visiondann

visiondann

Owner at DANN Studio & Studio Two

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3251 Мнения:
  • Инструмент:guitar, voice, piano

Публикувано 04 октомври 2012 - 18:07

Мастерклас! Няма какво да се добави :)

... It's refreshing to see someone putting an emotional investment in their playing instead of the only priority being able to play some dreadful sweep picking lick faster than Joe Blow on the next channel ... The primary target to attain success is to never forget the fact that soul and quality phrasing are the most important element in playing! ...

... It doesn’t matter how good your mix sounds sonically if it’s relatively boring to listen to musically ...

... That effort on the part of people we are led to believe are pop music's best and brightest and the expenditure of so many thousands of dollars should result in a song of such utterly mind-numbing mediocrity is quite extraordinary ...

#30 kolio_k

kolio_k

Неспасяем

• VIP listed
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4036 Мнения:

Публикувано 04 октомври 2012 - 19:32

Видеотата са наистина с много готино качество, благодаря много!!!! Както и за добрите думи на всички писали коментари :godbless:
Николай Карагеоргиев http://nikolaik.ch

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни