Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

@travelcaster браво за хубавите видеа.

Коле - :bravo: :bravo: :bravo:

Напиши кое парче на кого е и как се казва ако не те затруднява. Едно от твоите разпознах. Кажи и на кое парче кой педал използваш - стори ми се, че пускаш различно изкривяване на различните парчета.

:happy:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tozi, разпознал си блуса в N7 нали. Такова владеене на outside playing! Усещам се, че ме наляга тиха завист. :angry:

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В пиеса N 4 началната и финалната тема е композирана интересно с употреба на неравноделни размери. Хармонията е по-богата от ползваната в Блуса. Хорусите на пианото и китарата са върху 16 тактова схема.

В пиеса N 7 ясно се разпознава 12 тактовата Блус хармония. И в темата, и в хорусите.

Хващам се на бас за 1 левче Български пари (както се шегуваме с жена ми, когато спорим).

Tozi, при цялото си уважение към теб дължиш ми 1 левче. :)

Нека Кольо да каже. Той разбира от Блус повече от всички, които познавам.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря!!!

@Travelcaster

За съжаление, Tozi е прав, N4 е мое и се нарича 3fp, N7 е на Миро и наистина е блус

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам, че няма време и се чете диагонално.

Заради приятното усещане, че свирят майстори, а Tozi също е майстор го попитах: Забеляза ли, че N 7 е Блус? Преди 2 поста. Той отговори - не - N 4. Тогава аз доказах, че N 7 е Блус, а N 4 е джазова композиция с елементи на неравноделни размери. За левчето - майтап да става. Аз искам да го почерпя.

• Like 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Travel' ще черпиш нещо за левче - имах пред вид че 4то е на Колето .Иначе блуса ясно.

Коле кажи какъв драйв ползваш - звучи много мазно (демек густо).

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tozi, с нетърпение те очакваме на Софийска сцена. Надявам се да имам шанса да почерпя и да побъбрим за това-онова.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.facebook...34570113361195/

Радост за феновете от Варна!

В Menthol club на 01.12.2012.

Редактирано от rockfire

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.