Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Споко, момци. Качвам видеата в момента. С тази разлика, че Кольо е в друг натюрел, не блусарски, а джазов.

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Токущо си изядох шапката.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам никакъв операторски опит. Извинете ме за това. Поне знам кой солира и показвам грифа на Кольо в близък план. Това е третото видео от тази гледна точка. За останалите се преместих с уискито на по-централна маса. Приказката продължава утре.

http://www.youtube.com/watch?v=mHWwfjBXwtc&feature=youtu.be

• Like 3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за видеата :godbless: :godbless: :godbless: , ще ги прослушам внимателно, рядко имам възможност да си чуя щуротиите отстрани (а тази вечер доста се пораздадох на щуротии :-))

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колка, наистина жалко, че си се отказал от метъла, сега никой не знае колко години още ще продължава тази мъка, докато най-после видим един български метъл китарист, покорил световната сцена. Добре, че поне забраниха пушенето в баровете, че да не им преминава животът в тровене от цигарения дим...

• Like 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видеотата са наистина с много готино качество, благодаря много!!!! Както и за добрите думи на всички писали коментари :godbless:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.