Jump to content
Българският форум за музиканти

КОЙ Е НАЙ-ДОБРИЯТ БАРАБАНИСТ


КОЙ Е НАЙ-ДОБРИЯТ БАРАБАНИСТ  

59 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Ами като изклиу4им Портной и Джордисън вси4ките са някви меко зву4ащи или джазмени

Бъди Рич-jazz

Стйв Гад -jazz

Майк Портной-rock

Тони Ройстър дж. -jazz другите неща имат условен характер

Елвин Джоунс -jazz

Вини Колаюта-уж rock ама от сорта на Ф.Запа и записва с толкова Jazz имена 4е....

Джои Джордисън-metal

Дерек Роди-xamelion

Джон Бонъм-xamelion барабаниста на Led Zeppelin какво може да о4акваш

Кози Пауъл-mek rock

 

:) Дам вси4ки аспекти гледам са засегнати Деив Уеикъл дори не присъства

/тои към кои трябва да спада към "не-добрите барабанисти" ли?/

а за Ройстър коее смешното има и други записи с него освен 5 мин.клип4ета

 

;););)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 77
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ами като изклиу4им Портной и Джордисън вси4ките са някви меко зву4ащи или джазмени

Бъди Рич-jazz

Стйв Гад -jazz

Майк Портной-rock

Тони Ройстър дж. -jazz другите неща имат условен характер

Елвин Джоунс -jazz

Вини Колаюта-уж rock ама от сорта на Ф.Запа и записва с толкова Jazz имена 4е....

Джои Джордисън-metal

Дерек Роди-xamelion

Джон Бонъм-xamelion барабаниста на Led Zeppelin какво може да о4акваш

Кози Пауъл-mek rock

 

:) Дам вси4ки аспекти гледам са засегнати Деив Уеикъл дори не присъства

/тои към кои трябва да спада към "не-добрите барабанисти" ли?/

а за Ройстър коее смешното има и други записи с него освен 5 мин.клип4ета

 

<_<<_<<_<

Браво, Синбат, браво, Торнадо...

 

Същински титан на мисълта. :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като изклиу4им Портной и Джордисън вси4ките са някви меко зву4ащи или джазмени

Бъди Рич-jazz

Стйв Гад -jazz

Майк Портной-rock

Тони Ройстър дж. -jazz другите неща имат условен характер

Елвин Джоунс -jazz

Вини Колаюта-уж rock ама от сорта на Ф.Запа и записва с толкова Jazz имена 4е....

Джои Джордисън-metal

Дерек Роди-xamelion

Джон Бонъм-xamelion барабаниста на Led Zeppelin какво може да о4акваш

Кози Пауъл-mek rock

 

:) Дам вси4ки аспекти гледам са засегнати Деив Уеикъл дори не присъства

/тои към кои трябва да спада към "не-добрите барабанисти" ли?/

а за Ройстър коее смешното има и други записи с него освен 5 мин.клип4ета

 

<_<<_<<_<

Да ти призная и мен ме изненада с това си мнение. От една страна - не разбирам какво лошо има да са "меки" барабанисти? качеството по твърдост ли се брои?... :)

И после, не съм убеден, че Кози е мек баранист, щото тогава и Сабат са мноу мек рок банда, соловият албум от 97 на Глен Типтън също, Ингвие, едно друго....Ти и портной към рок го сложи. Някакво особено мнение за Джон Бонъм... :)

Изненада ме, да ти принзая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оооооо, копелееее, Виктореее, значи викаш тва синбатчо бил, абе аз се чудя що от мненията на аладин лъха позната простотия, ха добре ни дошъл отново бе сладък мамин <_< ...btw колко ти е хронологическата възраст, шото умствената не е повече от 17 <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо, за Саймън съм с двете ръце, ма то тази класация не може да обхване 100 барабанисти, така че и от тези имена, които са предложени, може да се изберат не един и двама. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От една страна - не разбирам какво лошо има да са "меки" барабанисти?

Е как какво лошо,като не им стават..шките,какви барабанисти са те?Все пак истинският барабанист,нищо че оправя фенките след вокала и лийд китариста,но преди басиста:),все пак ги оправя,ако не е твърд,как ше ги опраи,а. :) Ахаха,видехте ли вие. :)

Абе хора вие не сте ли слушали има една убийствена Джазз композиция на Клептън,майче нещо Прекастна си довечера,е тва си е е.ало майката и Джазза,хей.Чакайте бе последният Джаззов албум,в който участва Гад е голема джазканица,направо нема никакъв блуз,особено там ония кръстопитища ми набиват яко у джазу,абе направо ВСИЧКИ В ДЖАЗЗА!

Абе Аладин,синбат,торнадои ли си кво си,ама нещо обувките,колкото са ти и остри,толкова са пълни с глупости.Само едно се чудя,защо не причисли и Бонзо към джазза,той човека ако те чуе как го наричаш(хамелеон)ще се обърне в гроба.Не знам какво имаш предвид,ама моля те не обсъждай велики барабанисти,и то покойници,моля те,че колкото сме весели,толкова и не сме.

 

П.П.И аз се чудя за Бъди Рич,защо изостава,но все пак нали Кози Пауел е изсвирил много по-сложни работи от него и то ехе години преди него. :)

Аз щях да гласувам за Бъди,но като видях Бонзо и не се здържах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.