Jump to content
Българският форум за музиканти

СТОТЕ ГРУПИ НА ВСИЧКИ ВРЕМЕНА


Recommended Posts

Технически умения - Джудас: 65.

ЗИ ЗИ Топ: 75

верно?

 

:blink:  :lol:  :lol:

Това да не е класация на габровския дом на хумора?...

Баси вестникарската класация

 

Същий, ми те и любимите ми Наркомани дорс са по-виртуозни от джудазз хехе :ph34r::ph34r:

Зае.и.

:bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 62
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Deep Purple са само на 58мо място, сега какво пък, можеше да са след BEP... Срамота, не знам кой администратор се е съгласил да публикува това и дали на пашапорта му ЕГН-то не започва с 92...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахах аверно тая класация малоумна ...

Само като видях Металика в топ 10 и Iron Maiden някъде на дъното .....

Слагам си я в топ 10 на най-малоумните класации, които съм виждал в Интернет. :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Уоу, BEP с една идея по зле от Slayer <_<:D:D

 

Ауе за Slayer уж ги мислих за технични :):D:D Стига уе това си е чиста гавра с труда на някои хора...Но все пак да не забравим че това и според US стандарти(демек за тяхни продажби и тн...)

 

Това означава че ако хванеш тука в Бг си мисля,че доста от известните групи няма да ги има и ша бъдат заместени от разни чалга диви с фалшиви цици...

 

Ина аз съм напълно съгласен с Led Zeppelin защото наистина дават тласък на рок музиката по света...

Редактирано от Raxus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИИИИИ баси Лед Цепилин по добри технически данни от Ван Хален!! Тея типове сериозно се изложиха!!! :P Другото странно е, че аз лично някой групи за сефте ги чувам?? Пък си мислех, че имам обща култура??? :)

 

Лед Цепелин навсякъде са признати за рок супергрупата за всички времена, що се отнася до технически данни. Ван Хален имат основно супер стандартни прави рок ритми, китарите на Еди са единственото сложно нещо в цялата хава, 5то място е мега пресилено за тях.

 

Иначе класацията наистина е абсурдна, съгласен съм само за първите 4.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Frank Zappa and the Mothers of Invention ??

 

Creedence Clearwater Revival ??

 

Sly and the Family Stone ??

 

Кви са тея групи въобще, не съм ги чувал никога пък са над:

91. The Scorpions

93. Iron Maiden

94. Motorhead

95. Judas Priest

 

Ебахти помръжляците са я правили тая класация! :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.