Jump to content
Българският форум за музиканти

"evolution" By Dimarzio


YA-YO

Recommended Posts

Честито :cheers:

 

А ти как чувстваш разликата, с какво е по-различно като звук ?

еми просто

 

сега геина е на 12 часа а преди беше на фулл

 

 

и хармоници фул

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 66
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

eйй браво браво :cheers::cheers::cheers:

мен ми пък харесва много....саунда е много фул и много готин, мнооо готини хармоникс...

Стария Ибанез В направо го закопава...!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти къв стил харесваш....

Оня си пада по динамична музика..тупа лупа и ако има някое четеригласие по дебелите струни направо се насирам.. и ако влезе и един вокал леко така пресипнал направо ми падат ташаците на пода..... такива работи..мелодични и бързи,ама по дебелите струни.Твоя стил по принцип е далеч от мен...но го правиш добре(майсторски :cheers: ).Така че метал и здраве да има.. ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе при мен мн басово звучи с мн малко високи среди ама аз не съм мерило де с моите колони :think: ммммммм не напротив има ги тия високите ми не знам ама със сигурност ниските са мн при мене абе де да знам честито да ти е евото

:guitar: :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,

EVO-то има прекрасен звук...на мен ми звучи малко Van Halen-ски :) ...върха. Ако имах парички веднага бих си сменил и моите с Evolution-и.

Честито...сега просто нямаш избор - трябва да издадеш диск...не...DVD по-добре :)

 

Въпрос - сам ли си го смени и внасял ли си промени по схемата т.е. сменял ли си кондензатори и пр. или чисто и просто разпои стария и сложи на негово място EVО-то ?

 

Поздрави и успехи - ти можеш ;):beer::) !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,

EVO-то има прекрасен звук...на мен ми звучи малко Van Halen-ски :) ...върха. Ако имах парички веднага бих си сменил и моите с Evolution-и.

Честито...сега просто нямаш избор - трябва да издадеш диск...не...DVD по-добре :)

 

Въпрос - сам ли си го смени и внасял ли си промени по схемата т.е. сменял ли си кондензатори и пр. или чисто и просто разпои стария и сложи на негово място EVО-то ?

 

Поздрави и успехи - ти можеш :beer::):) !!!

Здрасти!

Нищо не съм променял.

Разпоявам.

Запоявам. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в клуба на Dimarzio!!!

на димарцио да,ама на 7-струнните димарцио още никой не е влязъл..но казах още( :twisted: ....10х за което :green:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко offtopic, ама се пак- между 55 и 57 сек. на първата mp3-ка се чува едно много характерно, как да го нарека... нямам идея, ама на мене ми прилича на мъркане- на ранена котка, може би леко настинала :) та винаги ми е било интересно как точно се прави тва нещо? ще съм благодарен за малко инфо, мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко offtopic, ама се пак- между 55 и 57 сек. на първата mp3-ка се чува едно много характерно, как да го нарека... нямам идея, ама на мене ми прилича на мъркане- на ранена котка, може би леко настинала :) та винаги ми е било интересно как точно се прави тва нещо? ще съм благодарен за малко инфо, мерси

Имаш ли Флойд!?

Ако имаш ....ръчката да сочи назад противоположно на грифа

и само я перкаш отгоре и тя изръмжава:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук започнах да записвам ..да презаписвам песните си

ето едно интро с EVO

http://www.cmusicforum.com/dimitar/IntroShade.mp3

 

 

смятам да ги запиша бързо :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фанах му цаката :) обаче ше тряа да го отработя малко, щот ся освен че си насиних малкия пръст, ми дрънчат и другите струни чат-пaт :) нищо де, здраве и много мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.