Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

...Престраших се!!!Това го записах вчера,докато загрявах.Извинявайте,че не е видео,ама под ръка ми бяха касетофона и микрофона и реших да действам ;) Има някои грешки,ама не се бях загрял много хубаво,и така... ;)http://www.supload.com/listen?s=StS_RGo-tC0

Поздрави!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и още една "изгъзица" от поредицата ми "Смях в залата - епизод 7".Тук е снимано една "загрявка" преди една от изключително редките ни репетиции....моля забавлявайте се на воля :blush:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно кратко видео и от мен

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз заучавам "младия" да дроби по бирибаните.Или по точно съм го оставил сам да се научи,което е доста тъпо щото ще се научи по грешния начин.Ако има някой който му се занимава да го учи в домашни условия -да се обади. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво прави едно момче,което има нова тарамбука?Издивява си яко с нея :)

Тук яко са ме "хванАли братята" и мееко казано съм изпаднал в музикален транс.

Излагацията започва след...3...2...1...0 Action! http://www.youtube.com/watch?v=5WHh62Rqvzw#GU5U2spHI_4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срам, не срам, ето ме и мен:

Това е от един концерт във Варна. Бях пил, беше задушно и сета беше неудобен, ма не го размествах заради следващата група.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЦЪК

Ако не ви го отваря,влезте направо на myspace.com/bobybonzo

или на myspace.com/kaskadiori

или потърсете в ю тюб за Каскадьори или за Бонзи.Това е от мен,малко е старо на почти две години,но скоро се надявам най-после да си направя някое дръм соло.А до тогава,който иска да ми види/чуе солирането - всеки четвъртък във Фенс :punk_guitar:.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.