Jump to content
Българският форум за музиканти

Наши видео клипове


Recommended Posts

Жоро поздравления и от мен!

Ша ма прощаваш, обаче си открадвам един твой брейк от предния клип... :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Видеото не е кавър на някое парче ами е смесено от един Meshuggah beat(просто така ми звучи),който измислих + един fill и импровизация около един beat.:-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От долното видео може да видите как звучи и изглежда мой запис от Zoom Q3HD без никакви корекции или допълнителни обработки. Самото свирене е най-вече single stroke roll fills върху джаз бийт. Доста е разпокъсано и не претендирам за кой знае каква мисъл в изсвиреното. Надявам се тук таме да ви бъде интересно. Клипът е към 9 минути. Мисля, че по-интересните неща са към средата и края. Дано да се хареса на някои от вас :blush:

 

http://www.youtube.com/watch?v=3z0hooHbkdA&feature=plcp

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готина машинка е! Каня се и аз да се тейпна с едно такова и да се изложа, но да видим кога ще стане... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направих съвместен кавър на Carry out с един пич от Канада ,неговото име е Tokunbo Adegbuyi .Погледнете и другите му кавъри .Video editing-a е също негово дело.Аз смятам ,че се справи много добре!Enjoy!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Благодаря много Ненчо! Записът е единствено със Zoom Q3HD. Нищо друго. От опциите за гледане в тубата можеш да избереш за това клипче HD 720p. Имам и още едно клипче в канала ми пак само със Zoom-а записано, но от друг ъгъл и по-близо до сета. Там звукът е дори малко по-добър. Много удобна джажда е тоя зуум...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте колеги,

Ето и едно ново клипче от нас. Тези от вас, които харесват мелодичен поп-рок може и да харесат парчето :) На закоравяли метъли едва ли ще допадне :)

Извинявам се предварително за не-толкова доброто качество на видеото...Дано Ви хареса!

http://www.youtube.com/watch?v=GjmIU_OhFPw&feature=plcp

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Нещо ми се беше скапало клипчето, та го пускам пак :) 

Записа е през телефона, без абсолютно никакви корекции.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.