Jump to content
Българският форум за музиканти

Ремонт и Профилактика на Апаратура - Къде?


Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте,

 

Ъпгрейднах си китарната апаратура, и смятам да се разделя с нещата, които вече не са ми нужни. Само че, за да съм максимално коректен, бих искал някои от тях да минат профилактика и дребни ремонти преди да ги продам. Най-вече един китарен процесор, на който трябва да се смени изходния жак (капсулован) и един 50W транзисторен амп, на който трябва да му се видят потенциометрите.

 

Понеже отдавна не ми се е налагало да ремонтирам каквото и да било, не знам в момента кой се занимава с подобни неща в София?

 

Ако се сещате за някого, споделете! :)

Редактирано от maringtr
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другия вариант е просто коректно да споменеш в обявите си проблемите и нуждата от профилактика и човека да си реши какво да прави. :) Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси! Това ще го запомня завинаги :greenball:

 

Не е забавно вече за никого , освен за тебе . По принцип шапка ти свалям за ентусиазма , ама спри да се заяждаш . Лошо мнение могат да си извадят хората от това , защото инжинера си е изградил имидж , ама ти не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Не ми е забавно и не се заяждам, това е факт, колегите дейстеително немогат да се свържат с него защото наистина е зает! А за някои явно е завинаги зает! :)

Пред никой не съм тръгнал да се доказвам това не е състезание! Форума е да си помагаме кой с каквото може. И не ми пука за имиджа!

Относно автора на темата съжалявам за спама но за да ти помогнат трябва да отговориш на това:

Другия вариант е просто коректно да споменеш в обявите си проблемите и нуждата от профилактика и човека да си реши какво да прави. :) Успех

Редактирано от lyu_records
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.