Jump to content
Българският форум за музиканти

Кардан ddrum DX ?


Recommended Posts

Здравейте! :) По принцип съм китарист, но от година съм любител барабанист, взе обаче да ми харесва повече от колкото очаквах и тъй като съм Траш/Хардкор изпълнител искам да си взема някой сериозен кардан. Нашият барабанист по принцип има Tama Iron Cobra (от чужбина го е взимал), който без да съм добър, ми "харесва" и успявам да направя бързите каси в повече от половината случаи без да се оплета :dance: Казаха ми обаче, че не се предлага в България (което обаче, въпреки че търсих във форума и не намерих точно тази информация, предполагам, че може и да се окаже невярно) и дочух от тук от там че ето този вариант- http://www.ddrum.com...edal_double.php ,който е около 500лв и се предлага у нас по магазините, бил много добър и наподобявал Таma-та като усещане и характеристики. Отидох да го пробвам, но тъй като почти нямам опит, не усетих разлика, така по спомен с Кобрата :blush: . Тези дни ще го водя и барабниста ни да го тества да ми каже какво мисли, но реших да попитам и вас , какво мислите, дали някой има впечатления от ddrum-a и дали като цяло не съм в грешна посока относно избора? :unsure: Благодаря предварително, поздрави! :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно си питал някой супер застрелян тип.

Tama се предлага от бая време в БГ, официален вносител са MCI. Имат и тази кобра и новата и какво ли още не. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз щях да кажа същото... Иначе педали и магазини колкото искаш. В MCI можеш да пробваш Iron Cobra, Speed Cobra, в Динакорд имат няколко модела на Mapex, Yamaha и DW, a по останалите магазини бог знае какво има още... Най-вероятно всичко : )

 

Важното е какво ще ти пасне на теб!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.