Jump to content
Българският форум за музиканти

sw1tched

Drum Test (metal)

Recommended Posts

Наскоро си купих един много приятен плъгин, това са първите ми проби с него: download

По-досетливите вероятно ще го познаят.

Допада ли ви? Някакви конкретни въпроси?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sупер си звучи.Не съм от досетливите и не знам какъв е плъгина. Ако чукнеш на ЛС ще съм благодарен.Не че имам много време да редя ,ма знае ли човек в кой час от нощта ще ми изскочи музата.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Steven Slate Drums?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер звучи, само че въпроса ми е този звук само с плъгина ли го постигна или с допълнителна обработка на траковете? И бих се радвал да кожеш кой е, не да го познавам :greenball:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Мне, това отдавна си го купих :) В случая ставаше дума за Metal Machine на Анди Снийп. Малко късен отговор, но темата е от Юни и бях забравил за нея. Програмата звучи много добре, без никаква обработка. За този семпъл мисля, че не ги променях драстично.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то това не е ли EZdrummer или по-скоро Superior drummer, на който така и не можах да свикна да работя и се върнах отново на EZdrummer-а :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добавка към ezdrummer/superior е, но звука е в пъти по-подходящ от останалите такива, според мен.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.