Jump to content
Българският форум за музиканти

Sunday

Nemo - Live at...

Recommended Posts

Първо за много години на всички, да сме живи и здрави и да си помагаме повече.

Сега и аз да отправя покана за " Фенс" на 10.01. ще е весело, има нови песни,че и хубави даже.Так,че :guitar: и :D много :D и пак :) Всички сте поканени :hello:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Момчета, кажете кой ви прави звука на това участие?

Ами момчето което прави звука във "Фенс"...и той се казва Явор :D ,мисля че навия Явор би могъл да ти даде по точно инфо,но дори и да не може винаги можеш да отидеш до "Фенс" и да попиташ :)

Явор Джерманов, по-известен като "баба Яца" - китаристка и тонрежисьорка на група Балканджи и Future Darkness, моя прилежна ученичка :D

(дори понякога ученика надминава учителя си :D

Редактирано от bobalan

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Благодаря за добрите думи и за приноса ви в доброто настроение. Много е приятно да свириш пред захилени физиономии, още повече пък познати. Което не значи, че ще спра да се мръщя докато свиря  :)

Един басист ВИНАГИ трябва да е намръщен - това си е част от длъжностната характеритика! :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предвид интереса който породихте в мен с новите си парчета на концерта за коледните празници сигурно ще посетя и на 10ти :beer:

ЧНГ! Само напред и нагоре банда!!! :greenball:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
И непознати муцуни ще има, ако успея да си организирам по-късен Четвъртък. Стискам ви ръцете за участието И! за свиренето на благотворителния концерт за Петър.

Непознатите муцуни са нещо което всеки човек на изкуството би искал да вижда на изявите си :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Участието ни във ФЕНС се отлага за 24 януари (сряда)!!!!

VLADOi:

Един басист ВИНАГИ трябва да е намръщен - това си е част от длъжностната характеритика!

Благодаря за подкрепата :unsure:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално за организираните групи :unsure: , свиренето се отлага за 24.10. - сряда

Редактирано от Uraganski

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И такааа........... :D

След известни неразборий, недоразбирания и в резултат на това - отлагания :D , нашето вездесъщо свирене във Фенс най-накрая ще се състои тази сряда - 24.01.2007 :D

За хората които се чудят кои сме можем да кажем....ъъъъ....а на тези които вече ни знаят - заповядайте,надяваме се познатите муцуни да са там, да посвирим ,да попием ...изобщо да се наКъртим и да Кобейнясаме:D))))

Айде,чакаме ви, там сме :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа,очертава се много здрава вечере....... :);)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааааааааааааа, Немо ми напълниа душата срядата, много добре и балансирано. Жалко, че сряда е среда на седмицата и не беше тарапана, но определено си струва да бъдат чути!

Не изпущайте тези вагабонти!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ааааааааааааааа, Немо ми напълниа душата срядата, много добре и балансирано. Жалко, че сряда е среда на седмицата и не беше тарапана, но определено си струва да бъдат чути!

Вече се замислям сериозно дали да не прекръстим "Различни" на "Sa6tiat" :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече се замислям сериозно дали да не прекръстим "Различни" на "Sa6tiat" :band1:

Давай, авторски няма да ви диря.... :greenball:

Да бе, забивайте по-често, и освен това не помня Парк лайф правихте ли го?!? Щото си требе...

Поздрави на разбойници, майни и китаристи!

Ако знаеш колко пророчески текст е тоя на "Различни"...

Вива Кептън Немо енд хиз събмарин, йелоу ор нот!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От prayer4eto
      Instrumental Progressive Rock - A mixture of heavy guitars, Jazzy Chords, folklore influences and the revival of the Mellotron spirit. Retro Futuristic visions of the world through music.

BANDCAMP:
      https://futurewasperfect.bandcamp.com/releases

YOUTUBE:
      www.youtube.com/channel/UCu-5WkXY42K8kBG3MsPUzoQ

FACEBOOK:
      www.facebook.com/futurewasperfect/

Instagram:
      www.instagram.com/future.was.perfect/

CD BABY profile:
      store.cdbaby.com/cd/futurewasperfect
    • От Annonnymоus
      https://www.thomann.de/gb/jackson_slathx_m_3_7_sw.htm

(Jackson SLATHX-M 3-7 SW)

Наясно съм, че Динакорд доставят от Томан, но има ли къде да се пробва тази китара преди да се поръча? В самия им магазин нямаше последно, когато ходих (преди месец?), нямам идея дали сайта им се обновява, тъй като липсват модели, които съм видял, че има в наличност в самия магазин.
      Благодаря предварително! 
    • От Axl Kill
      Поздравявам всички с новия си кавър ,надявам се да ви хареса

• От DANEV
      Ако имате желание може да се включите като постнете ваша double hand идея ^^ 

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.