Jump to content
Българският форум за музиканти

Sunday

Nemo - Live at...

Recommended Posts

Та значи,другия вторник (21.11) във небезизвестния на всички ни "Фенс" групата в която членувам а именно - Nemo - ви кани малко да си понадуем главите с музика на живо ;) Ще се изпълняват както авторски неща така и песни на групите Nirvana,Oasis,Stone Temple Pilost,Smashing Pumpkins,Blur и други...това ни е първото свирене от една година насам,но няма да е последното,с нов барабанист сме, и изобщо събудени за нов живот :bravo: Яката работа,кефим се така че пак - заповядайте ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;););) ееее откога го чакам тоя момент :P:bravo:;) яко...там сме :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е хайде де! ;) Супер, там съм ;)

ПП В този форум само на картинка, но по принцип ника ми насам-натам е Дори... Не знам вашето НЕМО откъде всъщност идва, но много ме влече да ви чуя... :bravo:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йу ар ама мноого велкоме да знаете :guitar:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хайде бе, от кога чакам?!!!!! яка музика, яка банда, яки музиканти и секси вокалист! <_< там съм!и все пак ще пожелая на групата всичките успехчета на планета и нов конкурс -Рок Евровизия!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайдуци ще има ли, т.е, разбойници?...

Да не си забрави сините калци.

При възможност ще се подонеса, тоя Фенс голяма работа може да стане, както е тръгнало.

Какво на Блър и О'Азис?

мноо съм кюриозен.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пфу.... 'се така ще стане, а и на мен ми се искаше да намина, ама ще съм около Полярния кръг нейде...

Успех, уотсоевър :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Хайдуци ще има ли, т.е, разбойници?...

Да не си забрави сините калци.

При възможност ще се подонеса, тоя Фенс голяма работа може да стане, както е тръгнало.

Какво на Блър и О'Азис?

мноо съм кюриозен.

Разбойници ще има и то на Хцената :) ,Фенса си е за фенове,и мисля че ще останеш доволен от песните които чегъртаме :bravo:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sa6tiat, там съм. Ще се подпирам на баса поне три серии време.

synchu, ще гледаме да повторим в най-скоро време (те хубавите работи със свирене стават), тъй че ще имаш повод да ни чуеш.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разгеле :bravo: Пък и нали с разбойник сме от една приказка - НЕМа как да се разминем :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдеееееееееее всички във "Фенс".Подводницата ще потапя кораби :guitar:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм там :D Отдавна ми се ходи на концерт, освен това на NEMO съм им фенка горе долу от времето когато бях на 11 години, а те не се казваха NEMO :D Ще ида да ги подкрепям от името на Димитровград - хехе :D See ya there !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два поредни дни във Фенс...май така ще си изкарам понеделникът и вторникът:ph34r:.....Там съм!

Редактирано от assoass

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,ще заповядаме. :ph34r:

Яворе,менторе наш - нека да си личи защо има басисти по сватбите - защото апаратурата е тяхна! :green:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако случайно не дойда,няма да бъде защото не искам!/егати изречението/

Успеееееееееееееееееех!!!!!!!!! :D:huh::P

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От rockfire
      Това е името  на  нова клубна сцена в гр.Варна!Имаме  идея да  я предоставяме на групи  с авторска  рок музика  ,  на трибют банди и банди  от чужбина!
      Клубът може  да  побере  над 300 посетители!Ще се  организират   конкурси  и фестивали  за авторска  музика!
      Групите  проявяващи  интерес могат да изпратят  на лични  тук  или  във фейсбук клипове ,демо  записи или линкове  към тяхни изпълнения!
      По долу  ще  публикувам линк  към страницата на клуба!
      Ако имате  въпроси   и запитвания  моля контактувайте  на  лични   или  на тел. номер:0888733755

https://www.facebook.com/LiveMusicVarna/

• От prayer4eto
      Instrumental Progressive Rock - A mixture of heavy guitars, Jazzy Chords, folklore influences and the revival of the Mellotron spirit. Retro Futuristic visions of the world through music.

BANDCAMP:
      https://futurewasperfect.bandcamp.com/releases

YOUTUBE:
      www.youtube.com/channel/UCu-5WkXY42K8kBG3MsPUzoQ

FACEBOOK:
      www.facebook.com/futurewasperfect/

Instagram:
      www.instagram.com/future.was.perfect/

CD BABY profile:
      store.cdbaby.com/cd/futurewasperfect
    • От Annonnymоus
      https://www.thomann.de/gb/jackson_slathx_m_3_7_sw.htm

(Jackson SLATHX-M 3-7 SW)

Наясно съм, че Динакорд доставят от Томан, но има ли къде да се пробва тази китара преди да се поръча? В самия им магазин нямаше последно, когато ходих (преди месец?), нямам идея дали сайта им се обновява, тъй като липсват модели, които съм видял, че има в наличност в самия магазин.
      Благодаря предварително! 
    • От Axl Kill
      Поздравявам всички с новия си кавър ,надявам се да ви хареса

• От DANEV
      Ако имате желание може да се включите като постнете ваша double hand идея ^^ 

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.