Jump to content
Българският форум за музиканти

Free


Recommended Posts

IvanKostadinov

 

Един добър човек ми каза...-"Пусни на хората да чуят..." Може би няма много за слушане,а вероятно е и да има.Това всеки сам ще асимилира! Късмет на цялата таифа във форума !!!

 

текст и музика Иван Костадинов

 

аранжимент и запис

 

вокали Иван Костадинов

китари Стоян Джаферов

пиано Боби Димитров

бас Анатолий РокБотев Петров

ударни Калоян Буков

Редактирано от Ivan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересно парче - хем е с комерсиален привкус, хем текстчето има арт-жилка! :)

Мен единствено леко ме дразнят прекалено шумната фус-машинка, като е отворена в началото и стерилността на китарите на места... В смисъл, ако се направи нов мастеринг, позитивите на парчето толкова ще засенчат негативите, че може да очакваме и хит по БГ радио, а? :ph34r:

 

Не го приемай като критика

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ми харесва , даже бих казал че изпълненирто на барабаниста пасва много добре , харесва ми и звука , да не говорим за вокала и общата идея на песента. .... Екстра е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите и от мен барабаниста. Мисля 4е ва6ите мнения отговарят на пълно и според нас е нужен нов микс и мастер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите и от мен барабаниста. Мисля 4е ва6ите мнения отговарят на пълно и според нас е нужен нов микс и мастер.

 

Здрасти на барабаниста,който в момента няма нищо общо с

автора на песента,което някак си изключва Нас ,като понятие подобаващо на честно изказавща мнение личност.

И пожелавам успех на барабаниста в новият му фънки & фюжън проект.

Иван Костадинов

здравеите и от мен барабаниста. Мисля 4е ва6ите мнения отговарят на пълно и според нас е нужен нов микс и мастер.

 

Здрасти на барабаниста,който в момента няма нищо общо с

автора на песента,което някак си изключва Нас ,като понятие подобаващо на честно изказавща мнение личност.

И пожелавам успех на барабаниста в новият му фънки & фюжън проект.

 

Иван Костадинов

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско на неколкцината дали мнение ! Както се разбра вече ,това е едно семпло демо, непретендиращо за изискания вкус на БГ радио :violin:

Радвам се,че мога да го споделя с нещо като настоящия ъндърграунда на Българското музикално общество,вярвам- дерзаещо.

...и нека силата бъде с вас - to the end !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравос :)

 

Добра идейка добър, аранжимент звука е ясно, че като за демо-толковал

Тези работи се оправят.

 

Измъчих се докато се сетя от къде го познавам тоя глас ама успях :)

 

Ей такива парчета трябва да има, аман от дигитални БГ еднодневки.

 

Стягайте се момчета трябва да настъпваме щото в неделя по БГ топ 100 пак видях чалгаджийче-Константин

 

Както викаше един: "Айде нема нужда" :stop: :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравооооооооо и от мен!!!!!! Страхотна песен!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Наистина, ако в България беше такава Поп музиката щях да съм и Поп фен!!!! Аз лично се мъча да измъдря нещо подобно, но като го чух това парче и само то ми е в главата!!

Мноо, Мноо добро!!!!!!!!!!!!!

 

:cheers:;):););););)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.