Jump to content
Българският форум за музиканти

V_Lady

Още излагация от България

Recommended Posts

Решението да емигрираш или не е нещо, което само ти трябва да си сигурна, че решаваш :) Мен като дете нашите винаги са ме стягали "за Германия" ама аз дори не съм си и помислял да кандидатствам там, за всеобщо учудване :) Така, че каквото и да мислим ние в случая, няма значение, щото живота си е твой, както и усещането, че може да си допуснала грешка ако взетото решение не е твое изцяло

И пореден въпрос, на който рарзбира се, ще получа отговор, колкото и на предишните. Коя е дамата на аватара ти?

С теб няма да се занимавам ;)

@~DN Точно така - личната ми национална гордост е накърнена. Омръзна ми всеки навън като чуе за българи и България да се чеше зад врата и да казва:

А дааа - това не бяха ли от онова крадливо мургаво племе, което вечер по кръчмите се налива до козирката с евтин долнопробен алкохол и играе неприлични танци по масите?

Искам родината ми да е известна с киселото мляко, с розовия цвят и високообразованите си специалисти, а не с някакъв долен лигав п*дераст, който и да пее не може ;)

Ако не се наречеш сам член на онова крадливо, мургаво племе, 'дето смърди на джибре и ако не се приемеш сам за част от него, то няма сила на тоя свят, която да ти залепи тоя етикет на челото. Това, че си се родил тук е генетичен инцидент - случайност.

- Приеми, че не си по-добър от пияниците по кръчмите и дискотеките, 'дето щракат с пръсти, млатят жената вкъщи, сърбат ракия и псуват телевизора, си стой тук без да се оплакваш;

- Ако ли летвата за теб тук е твърде ниско - свободен човек си, ма'а му стара, тъси си щастието другаде.

Съжалявам, но по тези географски ширини, хората са точно такива. Толкова си могат, това им е лимита на възможностите, по-добро не могат да предложат на света. Не всички. Достатъчно (като бройка). Достатъчно, че да изкарат лошо име за всички останали.

Но в крайна сметка ти си човек с глава на раменете, мисли и чувства и кървиш червено като всички останали. И най-важното - свободен индивид. Защо сам се закотвяш на дъното? Обиколи света и сам прецени като какъв се чувстваш - американец, германец.. Все ми е тая. Но оправия няма да има докато приемаш, че имаш баркод на челото и принадлежиш по подразбиране - без твое знание или съгласие.

edit: последни две стотинки за емиграцията - и по запад, и отвъд океана, нещата са далеч от розови. Пак има чалга и простащина (не конкретно - като дефиниции просто), но поне опаковката е по-приятна. Може да не е много, но пак е крачка напред. Предпочитам да се разходя във вила бургезе и да гледам там как хората си мятат боклука на земята, от колко да го гледам тук, пред панелката на баба ми.

Edited by ~DN

Мдааа, май ще трябва да си бутам сам летвата, че ако не почна да си дъвча мислите до примитивно ниво, никой няма да разбере какво имам предвид. Прав беше един приятел, като казваше, че по-добре е да опитам да играя билярд с кубчета... Приятен ден и успешно затъване в миазмите на псевдокултурата.

• Like 4

Дори да сте съвсем бегло запознати с основите на ентропията, значи знаете, че всички тия процеси са не само нормални, но и задължително-неизбежни и това важи за навсякъде по света!

Противопоставянето на процесите на ентропията е много трудно и изисква доста усилия - самостоятелни и групови. Груповото противопоставяне (като общество) клони към невъзможно (при крайно големи стойности на Х), така че поне индивидуално викам да положим някакви усилия, пък каквото и колкото стане... :)

1.По темата;много съм обикалял, и такова "явление" като "български абитуриент", не съм виждал,дори в страните,които се смятат за по изостанали от тази.Да има и деца които са стилно облечени,със скромно поведение,обаче те са в сянката на останалите... Факт!

2По спечен,и по тесногръд човек от @bir в този форум няма!Претполагам (не го познавам),че е на пенсионерска възраст,съдейки по постовете му..?.Предлагам да си направиш(bir) собствен сaйт за "български език и граматика , и супер скучни теми" и там да пропагираш идеите и да банваш хората (тинеиджеритр)на воля...

3.Всеко едно мнение което се различава от мнението на няколко други хора(те се знаят) в този форум,е тъпо,безсмислено, ненужно,на ниско ниво, итн.

4.За да си участник в един форум,не означава да си с три висши ,една магистратура и започнат докторат...!За да си участник в един форум е нужно да си с позитивна нагласа,и да искаш да помогнеш!Пример за това е един форум на българските мами.ВЛезте там да видите какво означава високо ниво на общуване.Познавам много хора,които не могат да се изразяват правилно граматически,обаче разполагат с неистова мъдрост и огромен полезен житейски опит...

@bir,оставих ти много работа...Може да я свършиш с удоволствие...Нарочно не съм си редактирал текста , защото не ми пука.Който желае,много добре ще разбере думите ми..Лек и успешен ден желая на всички. :cheers2:

Edited by smak
  • Like 2

"High schools now demand female students stop dressing as sluts to their proms"

http://scallywagandvagabond.com/2012/03/high-schools-now-demand-female-students-stop-dressing-as-sluts-to-their-proms/

Само отбелязвам, отне ми точно 5 секунди да го намеря това. Съгласен съм с мненията на колегите, които са писали, че навсякъде има цигания, лекенца и простащина и така нататък в тоя дух.

• Like 1

Тъпото е,че тук простотията е норма и стандарт,като се почне от кютука ,който си избрахме да ни управлява и кани цица величкович и т.н.,та до мечтата момченце-мутричка и момиченце-курвичката му..

Ако си по-различен винаги се чувстваш отвратен от тази среда и не можеш да свикнеш с нея,ако ще и на 50 да си.

А да си заровиш главата в пясъка не е решение - остава ти открит гАзо :lol:

Edited by Hillbilly
  • Like 3

1.По темата;много съм обикалял, и такова "явление" като "български абитуриент", не съм виждал,дори в страните,които се смятат за по изостанали от тази.Да има и деца които са стилно облечени,със скромно поведение,обаче те са в сянката на останалите... Факт!

2По спечен,и по тесногръд човек от @bir в този форум няма!Претполагам (не го познавам),че е на пенсионерска възраст,съдейки по постовете му..?.Предлагам да си направиш(bir) собствен сaйт за "български език и граматика , и супер скучни теми" и там да пропагираш идеите и да банваш хората (тинеиджеритр)на воля...

3.Всеко едно мнение което се различава от мнението на няколко други хора(те се знаят) в този форум,е тъпо,безсмислено, ненужно,на ниско ниво, итн.

4.За да си участник в един форум,не означава да си с три висши ,една магистратура и започнат докторат...!За да си участник в един форум е нужно да си с позитивна нагласа,и да искаш да помогнеш!Пример за това е един форум на българските мами.ВЛезте там да видите какво означава високо ниво на общуване.Познавам много хора,които не могат да се изразяват правилно граматически,обаче разполагат с неистова мъдрост и огромен полезен житейски опит...

@bir,оставих ти много работа...Може да я свършиш с удоволствие...Нарочно не съм си редактирал текста , защото не ми пука.Който желае,много добре ще разбере думите ми..Лек и успешен ден желая на всички. :cheers2:

Публикувано в 12:03, редактирано в 12:09. Претполагам, че не си успял да намериш начини за проверка в Гугъл.

Упитах да не се намесвам в тази тема, обаче тук се изявяват 2-3 тийнейджърчета, които още не са видяли достатъчно в живота, но въпреки това - нещата са им ясни, спасението е едно. Друго обаче, мили мои, щеше да е ако гледахте какво всъщност се случва на по-високите етажи от тревата.

Пример: http://bnt.bg/bg/new...stignat_do_nasa

Или: http://www.investor....e-vylni,132122/

Или още десетина примери от началото на 2012, но не - на вас трябва да ви прави впечатление чуждата кокошка, която я виждате 1 път в година. На всичкото отгоре няма нищо с вас (или напротив?!).

В крайна сметка винаги е по-лесно да се откажеш, вместо да покажеш, че ти си над тези неща и можеш да демонстрираш повече възможности и капацитет. Но това никога няма да стане без да се абстрахирате от незначителното случващо се. Защото Е незначително.

Edited by Sasho_Crasho

"High schools now demand female students stop dressing as sluts to their proms"

http://scallywagandv...to-their-proms/

Само отбелязвам, отне ми точно 5 секунди да го намеря това. Съгласен съм с мненията на колегите, които са писали, че навсякъде има цигания, лекенца и простащина и така нататък в тоя дух.

Да ме извиняваш, ама това, което те наричат курвенско, тука се води официална вечерна рокля. Така, че нашето падение е едно измерение по-ниЗко :)

Хайде, бе... едно измерение :hysterical: . Може, ама едно над нулата... Нулата приемаме, че е без гащи.и без всичко друго.

• Like 1

Аре бе, ама вярно - поне не си е махнала и килотите... 0.5 :)http://www.fishki.net/comment.php?id=3591

Е, вече не мога да стърчат и висят от колите по този начин или поне не безпрепяТствено.

Прави впечатление рейтинга под снимките. +3730 човека са доста погнусени, досущ като V_Lady.

Тцъ, 3730 положителни вота има :) А те сега могат да са голи и без да стърчат.

abiturienti.jpg

... примерно тази никъде не стърчи :)

Нека погледнем нещата от хубавата им страна - добра реклама за БГ - евтино пиене и курви - туризма ще цъфне и върже :greenball:

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.