Jump to content
Българският форум за музиканти

Fender Stratocaster Story and Design


jabs

Recommended Posts

Ако някой е пропуснал, тази вечер, от 22,00ч., по Канал 1 ще излъчат:

Дизайн: "Китарата Фендер Стратокастър" - документален филм (Франция, 2010г.)

Приятно гледане :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на БНТ! Една смислена телевизия от която има какво да научиш за разлика от всички потурчени измекярски боклуци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен нещо тоя френски език не ми дойде особено добре, а като цяло мисля че беше малко постно имаше още какво да се желае. Вие как мислите ?

И да не забравим поздрави на БНТ последно време много интересно раздвижване се получи при тях! :bravo::coolp:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не беше много подробен филма и легендарните артисти ползвали китарата не бяха отразени подобаващо, не се каза и нищо за филиалите в Мексико и Япония..., може би е стара продукция не забелязах от коя година е филма...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Късно... щеше да ми е интересно. Гледам, че за разлика от турския канал и останалите канали, държавния канал няма онлайн гледане на изминали предавания. А дано да се появи по разните му сайтове за нелегално разпространение на интелектуална собственост... заеби...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само един поглед хвърлих в края на филма и мернах Мат Раш, а тази му визия е от 2008-ма година насам. Залагам на производство 2010-та :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмчето беше доста зле направено ,нищо интересно,и накрая много издаразниха с тоя мат раш ,понеже е французин и филма нали е френски и да се изфукат ,добре няма лошо разбирам ,ама да говорите лъжи-първо мат раш не е правил интерпретация на канона на pachelbel ,всичко това с канона тръгна от Jеrry C,който пръв го преанжира за електрическа китара,а този мат раш просто парави кавър на Jerry C ,ама тва не го казаха нали и така се създава едно грешно впечатление и изопачаване на истината.Също така funtwo е един от първите дето направи кавър,даже веднъж сатриани му акомпанираше

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.