Jump to content
Българският форум за музиканти

Ozzy - Mama I'm coming home - Cover-


mi6ometala

Recommended Posts

Градивна критика ...

 

И с риск да бъда много здраво охулен ще попитам нещо. Не е ли това форум в който трябва да ти е приятно да влизаш , хората да са приятно настроени и да дават критика (но не каква да е , а именно градивна) ? Защото с такова впечатление си направих регистрацията . Не съм "постнал" кавъра за да се похваля с китарата, леглото ми , че дори и тапетите отзад , публикувал съм го за да ми кажете добре ли е или не - но и защо .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами те хората (визирам Fashion) ти го казаха по-горе,ама добре.

Много хубаво направено видео, начало, преливане на кадри, звук...но според мен трябва да поработиш малко върху:

настройка на инструмента.

постановка (нежелано заглушаване на частта с чиста китара в началото).

ритмично свирене (на места се разминаваш с backtrack-a и то доста грубо).

бендове (на едни места опъваш струната повече отколкото трябва, на други по-малко).

вибрато (виж "бендове").

научи добре парчето защото на моменти си личи как се чудиш какво следва.

след като научиш добре парчето, на което ще правиш кавър си избери някоя линия от аранжимента, която да следваш от началото до края.

стегни си малко колана на китарата, защото очевидно ти е неудобно и си пролича на солото, вярно че така е по-рокаджийско, ама все пак...

По-градивно от това?

Иначе хубав инструмент, хубава стая, тапетите в това число с плаката на ac/dc.

Апропо, не му се връзвай на Baby Thomas, той така си говори, не е насочено лично към теб, човекът се опитва да ти помогне.

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно говориш!

А той човека си е прав, но аз исках да съм позитивен, а освен китарата друго не харесах и затова тей... :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sad But True,

Градивността си беше напълно градивна , за което благодаря. Мерси за съветите, но идеята ми беше , че с коментар от типа "язък за китарата" няма да ми се подобри свиренето :) най-много да ми се скапе самочувствието.

П.С: Наистина като се вслушам съм си оставил 3тата струна да се отпусне (според мен се дължи на това че песента е в Еb и е изпуснал ключа без да го усетя , което разбира се е моя грешка)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.