Към съдържанието

Снимка

Наи-богатите барабанисти?

• Please log in to reply
109 отговора на тази тема

#106 Man0waR Scott Culumbus#1

Man0waR Scott Culumbus#1

Накокърчен

• newbies
  • PipPipPip
  • 378 Мнения:
  • Инструмент:Ударни & китара

Публикувано 19 октомври 2007 - 11:32

Нямам желание да си навличам ничий гняв, но в Америка нищо не ти го дават на готово. Яко бачкане му е майката. Аз съм там от 4 години, уча и работя едновременно. Еvans е много прав за всичко, което написа. Човек трябва да има по-широк мироглед и да не прави некомпетентни изказвания, без да има реална представа за нещата. Не визирам никого, говоря по принцип.
А за най-богат барабанист...Трудно е да се каже, има много. Аз приемерно ще се чувствам богат, когато събера моя комплект мечта. :recourse:

Ти работиш там, ама си българин и сигурно ти плащат по малко за тази работа от колкото трябва да платят на някой американец. Те за тва земат българи и правят бригади, щото са на далавера.

А един приятел работи в Ню Йорк като гинеколог и взема 290 хиляди на година :D С толкос пари в българия не на Портной сета ще си купиш, а ще му казват на UFO Romeo сета :D

Продава се флор том Амати с кожи Еванс 16" х 14,5"

#107 lavalava

lavalava

Навъртащ се

• newbies
  • PipPip
  • 80 Мнения:
  • Инструмент:YAMAHA

Публикувано 19 октомври 2007 - 19:39

Абе не съм фен на американците,но не мога да отрека че като заплащане и услуги са на светлинни години от нас.Ние винаги гледаме в чуждата паничка,а не се замисляме какво правят те че да изкарват тия пари.Темата като цяло ми е много странна,някакъв извод от сорта на "който е най-богат той е и най-добър" ще излезе накрая.Какво е значението на това,кой колко пари има?С какво допринася за уменията му като барабанист?

#108 necrony

necrony

Анимационен герой

• Members
  • PipPipPip
  • 221 Мнения:
  • Инструмент:Yamaha & Sabian AAX

Публикувано 19 октомври 2007 - 22:34

С толкос пари в България не на Портной сета ще си купиш, а ще му казват на UFO Romeo сета :D

И като имаш такъв сет какво? Няма да си по-добър барабанист. Портной ако..... абе и Стив Гад или Уекъл, няма значение кой - дайте им една каса с педал, един фус, един том, един краш и един райд(ако ще и амати) и пак ще ви замаят по тяхния начин :) :yes:
Не е важна големината, важно е умението...

бая :cheers2: тая тема, ама така е.. отплеснахте се ;)

#109 evans

evans

Тежко пристрастен

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1109 Мнения:
  • Инструмент:drums,piano

Публикувано 20 октомври 2007 - 01:19

Нямам желание да си навличам ничий гняв, но в Америка нищо не ти го дават на готово. Яко бачкане му е майката. Аз съм там от 4 години, уча и работя едновременно. Еvans е много прав за всичко, което написа. Човек трябва да има по-широк мироглед и да не прави некомпетентни изказвания, без да има реална представа за нещата. Не визирам никого, говоря по принцип.
А за най-богат барабанист...Трудно е да се каже, има много. Аз приемерно ще се чувствам богат, когато събера моя комплект мечта. :metalist:

Ти работиш там, ама си българин и сигурно ти плащат по малко за тази работа от колкото трябва да платят на някой американец. Те за тва земат българи и правят бригади, щото са на далавера.

А един приятел работи в Ню Йорк като гинеколог и взема 290 хиляди на година :) С толкос пари в българия не на Портной сета ще си купиш, а ще му казват на UFO Romeo сета :)

Брат ти си луд,пишеш неща където нито си ги виждал,нито имаш и представа.Сега работя в една верига хранителни магазини-safeway,днес точно ни плащаха и случайно погледнах чека на колегата,който е чист американец,взима абсолютно същите пари като мен,нито цент повече,нито цент по-малко.Просто ми става става смешно,като чуя някой да ми говори-еди кой си братовчед е бил в Америка и той казва че там е еди какво си.А относно за бригадата,мога да ти кажа че аз взимах повече пари,отколкото мой колега, който работи вече трета година подред на същотото място.

Този пост е редактиран от evans: 20 октомври 2007 - 01:33

#110 NeonGod

NeonGod

Разумът На Сънят Ражда Чудовища

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1221 Мнения:
  • Инструмент:Тама,Evans,Sabian,Valeto

Публикувано 20 октомври 2007 - 11:06

абе незнам кво има толкова във БГ няма богати музиканти.квото и да си лафим тук.навънка всеки един барабанист китарист са фрашкани с кинти.никои няма да ти каже колко има.абе незнам но мисля че Dave McClain не рови по кофите и не си взима барабани и чинели на старо. :metalist: .

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни