Jump to content
Българският форум за музиканти

Наи-богатите барабанисти?


Recommended Posts

Много интересни мнения има в тази тема :offtopic-001: Аз мисля ,че един от най-богатите барабанисти е Ian Paice.Имам на cd-ta на неговите уроци където прави много голяма реклама на Pearl както и на Paiste, аз за Lars Ulrich като имаме предвид Metallica колко комерсиални стават след черният албум определено и той е фрашкан с парички :thumbs_up::thumbdown:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
  • Отговори 109
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Не съм сигурен в това което ще напиша, но какво пък..

 

Не знам да ли в Айрън Мейдън Инструментите принадлежат на самата група или са собственост на свирачите, но да сте забелязали че Ник Макбрейн е всяка година с различен сет.

 

Тва не са малко пари, кат се има напредвид и размера на сетовете му. :metalist:

 

Дори в София на концерта пак беше с неккав нов. Невидях точно ква марка. Май премиер беше, пък чинелите пейст (бях на трибуните и не се видеше)

Редактирано от Man0waR Scott Culumbus#1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е па ти да не мислиш, че ги плаща бе човек, нали е endorser - на него му плащат да свири на тях :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен в това което ще напиша, но какво пък..

 

Не знам да ли в Айрън Мейдън Инструментите принадлежат на самата група или са собственост на свирачите, но да сте забелязали че Ник Макбрейн е всяка година с различен сет.

 

Тва не са малко пари, кат се има напредвид и размера на сетовете му. :)

 

Дори в София на концерта пак беше с неккав нов. Невидях точно ква марка. Май премиер беше, пък чинелите пейст (бях на трибуните и не се видеше)

Виж сега,първо на запад да си купиш хубав сет изобщо не е проблем,второ Ник има толкова пари,че може всеки ден да си сменя сета.Аз например в Америка се запознах с един барабанист на една супер неизвестна група,пичовете бичат кавъри и никой не ги слуша,обаче като видях тоя пич в какъв джип лексус си слага барабаните,е направо му завидях,сигурно струваше 70000$
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за тас работа е виновна само нашта "скъпа" държавица. Да не би българите да работим по-малко от тея американци, да не би да са по хора от нас. Нашта държава в техните очи е, както Албания в нашите(Албания по време на комунизма). Аз съм на 15 години и работя повече от всеки ши*бан бизнесмен там, а изкарвам пари, колкото да си плащам нета и да си сменям отвреме на време кожите. Ей за тва българите сме по-добра нация от тях. Там сичко им е на готово.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове,и чичо ни Портной си има доста парици ;) Като видях къщата му на новото двд и ей така останах- ;) А мазето му е т.нар. "Дръм руум",което е рай за всеки барабанист.Явно е,че на него много яко му плащат от Тама и Сейбиан...всички знаем какви са габаритите на сетовете му ;) Дори в едно интервю имаше един въпрос:какъв е лимита на барабаните и чинелите,които може да си поръчаш и той каза,че няма лимит! :) За да подплътя приказките си ще постна една снимчица на най-новия сет на Портной за тези,които не са го виждали още :)

Поздрави,

Ники

 

530050774_bb313fac62_o.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност има място точно за 2-ма... свирещи... За говорещи насякаде явно е широко...

 

:rockon: Зад тоя сет и 5 човека да седнат, пак ще им е широко. :coolp:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност има място точно за 2-ма... свирещи... За говорещи насякаде явно е широко...

 

:rockon: Зад тоя сет и 5 човека да седнат, пак ще им е широко. :)

 

:coolp:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в Америка се запознах с един барабанист на една супер неизвестна група,пичовете бичат кавъри и никой не ги слуша,обаче като видях тоя пич в какъв джип лексус си слага барабаните,е направо му завидях,сигурно струваше 70000$

 

Ти пък да не мислиш че е кихнал 70 бона за тоя джип :) ...всичко в Америка е на кредит ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за тас работа е виновна само нашта "скъпа" държавица. Да не би българите да работим по-малко от тея американци, да не би да са по хора от нас. Нашта държава в техните очи е, както Албания в нашите(Албания по време на комунизма). Аз съм на 15 години и работя повече от всеки ши*бан бизнесмен там, а изкарвам пари, колкото да си плащам нета и да си сменям отвреме на време кожите. Ей за тва българите сме по-добра нация от тях. Там сичко им е на готово.
абе четеш грешна инмформация,в Америка ти си определяш колко пари да взимаш.Ако искаш да имаш сет,като на Портной,май ще трябва да ставаш в 4 сутринта и да бачкаш здраво до 12 вечерта.Демек там никой не ти подарява,всичко сам трябва да си го заслужиш,или работиш и си позволяваш всичко или както му викат американците-под моста
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам желание да си навличам ничий гняв, но в Америка нищо не ти го дават на готово. Яко бачкане му е майката. Аз съм там от 4 години, уча и работя едновременно. Еvans е много прав за всичко, което написа. Човек трябва да има по-широк мироглед и да не прави некомпетентни изказвания, без да има реална представа за нещата. Не визирам никого, говоря по принцип.

А за най-богат барабанист...Трудно е да се каже, има много. Аз приемерно ще се чувствам богат, когато събера моя комплект мечта. :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.